ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Już od 3 lat razem trenujemy EMS przy ul. Kieleckiej w Krakowie. Z tej wyjątkowej okazji chcemy zaprosić Was do siebie!

Dla nowych klientów mamy bezpłatne wejściówki na trening wprowadzający EMS*. Podczas darmowej wizyty w Studio Synergy trener personalny odbędzie z Tobą wywiad zdrowotny, wykona analizę składu ciała. Dzięki takiemu badaniu m.in. poznasz swój wiek metaboliczny oraz dowiesz się, jakie ćwiczenia są odpowiednie dla Twojego aktualnego stanu zdrowia. Kiedy już się poznamy, to zrobimy wspólnie Twój pierwszy trening EMS!

Zastanawiasz się, czym jest trening EMS? Przeczytasz o nim więcej tutaj.

Krzysiek, Zuza, Monika, Ania i Stasiek, czyli szalona ekipa ze Studia Synergy Kraków-Centrum czeka na Was!

Aby zapisać się na darmowy trening EMS, wypełnij poniższy formularz. Odezwiemy się do Ciebie, aby ustalić datę Twojego treningu!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Zapisy na bezpłatny trening EMS trwają do 23 października 2021, do godz. 23.59. 

  *Bezpłatny trening można zrealizować tylko w Studio Synergy przy ul. Kieleckiej 1 (Kraków)

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane