20 minut z Zuzą? Trening EMS – to Cię zaskoczy!

Zdrowie - 12 października 2020
trening ems krakow

W męskim gronie, jest jedyną trenerką w Studio Synergy w centrum Krakowa. Będzie łatwiej? Pozory mylą! Trenerka Zuza nie tylko prowadzi trening EMS Kraków, ale też jeździ na rolkach i ćwiczy siłowo. “Na moim treningu królują trzy słowa: technika, technika i jeszcze raz technika!” – podkreśla. Podejmiesz wyzwanie? Sprawdź trening w 20 minut Kraków w Studio Synergy Centrum, przy ulicy Kieleckiej. 

“Z racji tego, że jestem jedyną trenerką przy Kieleckiej, nowi klienci zazwyczaj uważają mnie za łagodną osobę i raczej nie nastawiają się na mocny trening. Dopiero po stwierdzają, że jestem niepozorna i daję niezły wycisk” – przyznaje trenerka Zuza, która trening w 20 minut Kraków w Studio Synergy prowadzi już od roku. “Dowiedziałam się o tym miejscu od przyjaciółki, która również tutaj pracowała i trenowała. Dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu namówiła mnie, żeby spróbować swoich sił”. 

Trening EMS – praca i pasja 

Trening EMS to nie tylko praca, ale również pasja naszych trenerów. “Sama trenuję raz w tygodniu. Z racji tego, że do sylwetki przywiązuję dużą wagę, staram się w ciągu tygodnia wykonywać też treningi siłowe. A dopóki aura na zewnątrz sprzyja, wykorzystuję najprzyjemniejszą dla mnie formę aktywności fizycznej na powietrzu, czyli rolki. Lubię je założyć i zrobić szybkie 20 kilometrów” – uśmiecha się Zuza. 

“Trening EMS? Po roku widzę po sobie przede wszystkim poprawę w wytrzymałości mięśniowej. Na początku trudno było mi wytrzymać 20 minut w głębokich przysiadach, ponieważ moje nogi odmawiały posłuszeństwa. Teraz czuję się silniejsza!” – chwali trening w 20 minut Kraków jedyny kobiecy szkoleniowiec ze Studio Synergy Centrum. 

Trening 20 minut Kraków w samym centrum miasta 

Dlaczego warto na przekonać się, jak działa trening EMS Kraków właśnie przy Kieleckiej, w sąsiedztwie Ronda Mogilskiego? “W naszym studiu panuje świetna atmosfera, którą potwierdzają klienci. Po wspólnym treningu wychodzą zadowoleni, z uśmiechami na twarzach i zarażeni pozytywną energią trenerów! Przy okazji robią dobrą robotę, wplatając w liczne obowiązki życia codziennego aktywność fizyczną i za to wielkie brawa!”. 

Damian Juszczyk 
Studio Synergy 

error: Kopiowanie treści jest zablokowane