Co musisz wiedzieć przed pierwszym treningiem EMS?

Trening Personalny, Zdrowie - 16 kwietnia 2019
synergy studio

Wiele osób nie wie, czego się spodziewać po przekroczeniu progu naszego Studia, a termin „elektrostymulacja mięśni” brzmi obco. Aby rozwiać przynajmniej część wątpliwości, postanowiliśmy w skrócie poinformować Was, jak wygląda pierwszy trening EMS, przeprowadzony przez naszego trenera personalnego.

  1. Spotkanie w Studiu Synergy zaczynamy od rozmowy, podczas której ustalamy cele treningowe i informujemy o przeciwwskazaniach. Trener personalny ustala rodzaj ćwiczeń indywidualnie do naszej kondycji i efektów, które chcemy osiągnąć. Zostaniesz wówczas także poinformowany o zasadach bezpieczeństwa i korzyściach wynikających z tego rodzaju treningu.
  2. Nie musisz ze sobą przynosić stroju sportowego. Na miejscu otrzymasz od nas koszulkę, spodnie i skarpetki. Kombinezon zostanie spryskany ciepłą wodą w celu lepszego przewodzenia impulsów.
  3. Na miejscu będziesz mieć dostęp do wody mineralnej – podczas każdego treningu niezwykle ważne jest uzupełnianie płynów.
  4. Impulsy są nadawane z różnym natężeniem i są dobierane do odpowiednio do poszczególnych partii mięśniowych. Sprawia to, że trening EMS jest bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia.
  5. Trening trwa 20 minut.
  6. Na drugi dzień możesz spodziewać się zakwasów, co jest naturalną reakcją organizmu na intensywne ćwiczenia ☺

Jeśli masz jakieś pytania związane z treningiem EMS, który przeprowadzamy w naszym Studiu, zachęcamy do kontaktu.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane