Blog

Ćwicz bezpiecznie w pandemii – nowe studio: trening EMS Katowice

@developers
Blog

Ćwicz bezpiecznie w pandemii – nowe studio: trening EMS Katowice

Trening EMS to trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji. Jest bezpieczny i skuteczny, bo wystarczy 20 minut w tygodniu, by zbudować mięśnie czy zrzucić zbędne kilogramy. W samym centrum Katowic, przy ul. Wojewódzkiej 10, powstało właśnie Studio Synergy – trening EMS Katowice w najlepszym wydaniu: najbardziej doświadczonej w Polsce sieci EMS. Na otwarcie nie brakuje wyjątkowych promocji!

Po 4 studiach własnych w Krakowie, przyszedł czas na historyczne, pierwsze studio franczyzowe rozpoczynające ogólnopolską ekspansję – EMS trening Katowice w Studiu Synergy przy ul. Wojewódzkiej 10. Z okazji otwarcia, tylko do 17 lutego, każdy może przetestować “trening w 20 minut”… zupełnie za darmo!

ems trening katowice studio synergy

„Zainteresowanie jest ogromne i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie bardzo się cieszą, że mogą podjąć jakąś aktywność sportową. EMS rozwija się dynamiczne na rynku katowickim. Potencjał jest bardzo duży. Jeszcze przed otwarciem, na pierwszy trening zapisało się kilkadziesiąt osób” – mówi Bartłomiej Stanek, CEO Studio Synergy.

Studio EMS Synergy Katowice znajduje się w prestiżowym miejscu – w samym sercu miasta. Łatwy dojazd, dostępność parkingu czy przystanek autobusowy 300 metrów od studia, jak również sąsiedztwo dworca, to tylko niektóre atuty lokalizacji nowego punktu prowadzącego EMS trening Katowice.

Energia i dobre samopoczucie w cenie treningu

Pozytywna energia i dobre samopoczucie, butikowy charakter i wyjątkowy design, a także oszczędność czasu – to obietnice marki Studio Synergy. Właśnie to wszystko znajdziesz w każdym Studiu Synergy, również tym oferującym trening EMS Katowice.

trening ems katowice studio synergy katowice

„Pracowaliśmy długo, natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy w sobie wiele pozytywnej energii. Nie spodziewaliśmy się, że studio będzie wyglądało tak dobrze. W pierwszych dniach zainteresowanie jest bardzo duże. Mile nas to zaskoczyło, bo nie spodziewaliśmy się, że zapotrzebowanie podczas pandemii będzie aż tak wielkie. Mamy super ekipę, która pozytywnie nas napędza, są bardzo zaangażowani w pracę” – deklarują Dominika Maciaszek-Rogowska i Norbert Rogowski, właściciele Studio Synergy Katowice – Śródmieście.

Bezpłatny pierwszy trening to nie wszystko, co czeka na nowych klientów, pragnących poznać trening EMS Katowice. Ci, którzy zdecydują się na regularne ćwiczenia, zapłacą za kolejne treningi aż 20% taniej, z możliwością dożywotniego korzystania ze zniżki! Zapisz się na bezpłatny trening EMS klikając TUTAJ

Damian Juszczyk
Katarzyna Lubasińska
Studio Synergy

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19