Ćwicz bezpiecznie w pandemii – nowe studio: trening EMS Katowice

Katowice, Trening Personalny - 18 stycznia 2021
trening ems katowice studio synergy 1

Trening EMS to trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji. Jest bezpieczny i skuteczny, bo wystarczy 20 minut w tygodniu, by zbudować mięśnie czy zrzucić zbędne kilogramy. W samym centrum Katowic, przy ul. Wojewódzkiej 10, powstało właśnie Studio Synergy – trening EMS Katowice w najlepszym wydaniu: najbardziej doświadczonej w Polsce sieci EMS. Na otwarcie nie brakuje wyjątkowych promocji!

Po 4 studiach własnych w Krakowie, przyszedł czas na historyczne, pierwsze studio franczyzowe rozpoczynające ogólnopolską ekspansję – EMS trening Katowice w Studiu Synergy przy ul. Wojewódzkiej 10. Z okazji otwarcia, tylko do 17 lutego, każdy może przetestować “trening w 20 minut”… zupełnie za darmo!

ems trening katowice studio synergy

„Zainteresowanie jest ogromne i przerosło nasze oczekiwania. Ludzie bardzo się cieszą, że mogą podjąć jakąś aktywność sportową. EMS rozwija się dynamiczne na rynku katowickim. Potencjał jest bardzo duży. Jeszcze przed otwarciem, na pierwszy trening zapisało się kilkadziesiąt osób” – mówi Bartłomiej Stanek, CEO Studio Synergy.

Studio EMS Synergy Katowice znajduje się w prestiżowym miejscu – w samym sercu miasta. Łatwy dojazd, dostępność parkingu czy przystanek autobusowy 300 metrów od studia, jak również sąsiedztwo dworca, to tylko niektóre atuty lokalizacji nowego punktu prowadzącego EMS trening Katowice.

Energia i dobre samopoczucie w cenie treningu

Pozytywna energia i dobre samopoczucie, butikowy charakter i wyjątkowy design, a także oszczędność czasu – to obietnice marki Studio Synergy. Właśnie to wszystko znajdziesz w każdym Studiu Synergy, również tym oferującym trening EMS Katowice.

trening ems katowice studio synergy katowice

„Pracowaliśmy długo, natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy w sobie wiele pozytywnej energii. Nie spodziewaliśmy się, że studio będzie wyglądało tak dobrze. W pierwszych dniach zainteresowanie jest bardzo duże. Mile nas to zaskoczyło, bo nie spodziewaliśmy się, że zapotrzebowanie podczas pandemii będzie aż tak wielkie. Mamy super ekipę, która pozytywnie nas napędza, są bardzo zaangażowani w pracę” – deklarują Dominika Maciaszek-Rogowska i Norbert Rogowski, właściciele Studio Synergy Katowice – Śródmieście.

Bezpłatny pierwszy trening to nie wszystko, co czeka na nowych klientów, pragnących poznać trening EMS Katowice. Ci, którzy zdecydują się na regularne ćwiczenia, zapłacą za kolejne treningi aż 20% taniej, z możliwością dożywotniego korzystania ze zniżki! Zapisz się na bezpłatny trening EMS klikając TUTAJ

Damian Juszczyk
Katarzyna Lubasińska
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane