Ćwiczenia na ból pleców – trening EMS Kraków

Trening Personalny - 19 lutego 2021
Ćwiczenia na ból pleców - trening EMS

Ból pleców jest bardzo często występującą przypadłością u ludzi w różnym wieku. Przyczyn bólu pleców jest bardzo wiele. Najczęściej jest efektem siedzącego trybu pracy, nieprawidłowej postawy ciała, braku ruchu, a także różnych schorzeń. Niećwiczone mięśnie są osłabione i podatne na urazy. Najskuteczniejszą metodą prowadzącą do zminimalizowania bólów pleców jest rehabilitacja ruchowa. Jedną z opcji jest trening EMS Kraków.

Jak trening EMS Kraków wpływa na ból pleców? 

Silne mięśnie są gwarancją zdrowych pleców. Trening EMS Kraków angażuje mięśnie głębokie i w ten sposób niweluje ból pleców. Taki efekt jest trudny do uzyskania poprzez trening konwencjonalny. 

„Sposoby radzenia sobie z bólem są ściśle powiązane ze źródłem problemu. W wielu sytuacjach pomocne stają się treningi personalne w celu odtworzenia prawidłowego wzorca ruchu: podczas siedzenia czy w czynnościach życia codziennego. Wielu moich podopiecznych docenia trening EMS ze względu na ich pomocne działanie podczas bólu pleców” – mówi Iwona, trener personalny Kraków. 

Ćwiczenia na ból pleców - trening EMS Kraków
Ćwiczenia na ból pleców – trening EMS Kraków

Dla kogo jest przeznaczony trening 20 minut Kraków? 

Trening w 20 minut Kraków jest dla każdego, niezależnie od wieku. Nieważne, czy jesteś sportowcem, czy osobą, która siedzi cały dzień za biurkiem i nie ma czasu na aktywność fizyczną. Trening EMS Kraków może być dla Ciebie idealnym uzupełnieniem codziennej dawki sportu. Trening w 20 minut bazuje na napięciu mięśniowym z dodatkowym bodźcem, czyli bezpiecznym impulsem elektrycznym wygenerowanym z maszyny. Podczas treningu można liczyć na ciągłą obecność trenera, który kontroluje ćwiczenia.

„Redukcja bólu pleców jest najszybciej odczuwalnym efektem treningu EMS” – mówi Bartek, trener personalny EMS. Chcesz się przekonać? Zapisz się na trening w Studio Synergy i odkryj pozytywne skutki treningu w 20 minut!

Katarzyna Lubasińska
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane