Czas na powrót do formy z treningiem EMS i Synergy!

Trening Personalny, Zdrowie - 14 maja 2020
20 1

Masz dość ciągłego lenistwa i siedzenia przed telewizorem? Cały czas odwiedzasz kuchnię w poszukiwaniu kolejnej przekąski? Koniec z tym! Czas wrócić do formy! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wystarczy parę treningów żebyś poczuł(a) się lepiej! 

Wiele osób zastanawia się, jak wrócić do sprawności po “kwarantannie”. Czy od razu rzucić się w wir intensywnych ćwiczeń? A może stopniowo przyzwyczajać organizm do aktywności fizycznej? Po tygodniach ograniczonego ruchu, ciało odzwyczaiło się od treningów. Organizm potrzebuje na nowo zaadaptować się do ćwiczeń. W tym okresie najważniejszy jest dobór odpowiedniego treningu, który nie obciąży zastanego organizmu!

Trenuj ze Studiem Synergy – EMS dobry dla każdego

Trening EMS jest najlepszą opcją na powrót do sprawności po przerwie. Elektrostymulacja jest uniwersalnym treningiem, niemal dla wszystkich – bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną. Trening wykonywany jest pod okiem specjalistów. Dla każdego klienta obierają oni indywidualną ścieżkę, która jest sukcesywnie modyfikowana wraz ze wzrostem wytrzymałości i poprawą kondycji. 

To tylko 20 minut! 

Podczas treningu EMS angażowane są wszystkie partie ciała. Impuls działa jednocześnie na mięśnie brzucha, pośladków, pleców, klatki piersiowej, ud oraz ramion. To sprawia, że powrót do formy jest znacznie krótszy. Nie musisz poświęcać wielu godzin na wzmacnianie każdej części ciała po kolei. 20 minut raz w tygodniu, po których poczujesz się świetnie i zobaczysz różnicę.

Zapomnij o bólu pleców

Trening bez dodatkowych obciążeń, z wykorzystaniem siły własnych mięśni i impulsu elektrycznego, w żaden sposób nie obciąża naszego ciała. Jeśli po wielu godzinach leżenia przed telewizorem lub siedzenia przy biurku, zacząłeś/zaczęłaś odczuwać dyskomfort w plecach – EMS śpieszy z pomocą. Już po kilku treningach ból znika! Taka forma ćwiczeń nie obciąża stawów, które po tygodniach bezruchu muszą na nowo przyzwyczaić się do aktywności. Koniec z leniuchowaniem! Czas na działanie – #WracamyDoFormyWSynergy!

error: Kopiowanie treści jest zablokowane