Franczyza 2021, czyli “siłownie przyszłości” – poznaj nas w Warszawie!

Franczyza - 9 października 2020
franczyza silownia franczyza fitness

Franczyza co to takiego? Tpytanie zadaje sobie wiele osób, szukających pomysłu na własny biznes. Gotowy pomysl na biznes oferuje inwestorom Studio Synergy – sieć studiów treningu personalnego EMS z największym doświadczeniem w Polsce. W dniach 15-17 października w Warszawie możesz poznać nas lepiej i dopytać o szczegóły inwestycji we własne studio prowadzące “trening w 20 minut”! 

Studio Synergy Franchise pojawi się na 18. edycji największych targów franczyzowych w Europie Środkowo-Wschodniej, jakimi są Targi Franczyza 2020. Pomysl na biznes? Znajdziesz ich tu setki! A wśród nich Franczyza 2020 – Debiut Roku nagrodzony prestiżową Franchising Awards, czyli właśnie Studio Synergy. 

W dniach 15-17 października w Pałacu Kultury i Nauki zaprezentuje się również koncept, którego nie osłabiła nawet pandemia. Wręcz przeciwnie – już w styczniu w Katowicach do 4 krakowskich studiów własnych, dojdzie pierwsze franczyzowe studio prowadzące 20-minutowy trening z wykorzystaniem elektrostymulacji: trening EMS. 

Własny biznes – opłacalnie i bezpiecznie 

Butikowe studia oferujące “trening 20 minut” pod szyldem Studio Synergy to kameralna, bezpieczna propozycja i pewna inwestycja nawet w obecnych czasach. Trening EMS to bowiem najszybciej rozwijający się trend z branży fitness. Do 40% marży, rentowność w 3-4 miesiące i zwrot z inwestycji maksymalnie w 12-18 miesięcy – te liczby mówią same za siebie.  

Własny biznes ze Studiem Synergy to wszystkie niezbędne narzędzia i kompleksowa pomoc w tym, aby pomysl na biznes i atrakcyjna opcja, jaką może być Twoja Franczyza 2021, przerodził się w szybkie i realne zyski. Wieloletnie know-how w formie podręcznika franczyzowego, szczegółowo opisane i sprawdzone procedury, wsparcie w zaprojektowaniu i urządzeniu studia, szkoleniu personelu oraz bieżąca współpraca i doradztwo, a nawet prowadzone przez doświadczonych specjalistów kampanie marketingowe – to wszystko dostajesz, gdy decydujesz, że “franczyza siłownia przyszłości” ze Studio Synergy Franchise to Twój pomysl na biznes. 

Poznaj nas i dowiedz się więcej! Zapraszamy w dniach 15-17 października do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, na Targi Franczyza 2020! W czwartek i piątek czekamy na Ciebie od 10.00 do 17.00, a w sobotę od 10.00 do 15.00. Do zobaczenia! 

error: Kopiowanie treści jest zablokowane