Franczyza? Branża fitness to strzał w 10!

Trening Personalny - 30 września 2020
120353655 2735800020027602 1161894200899861037 n

Życie przyspiesza, a pandemia koronawirusa pokazuje, że musimy mierzyć się z coraz większą liczbą wyzwań. Trening EMS ze swoim indywidualnym podejściem i ćwiczeniami zaledwie 20 minut w tygodniu to idealna odpowiedź na współczesne potrzeby. Skorzystaj ze sprawdzonego modelu biznesu – franczyza fitness własnych studiów EMS Synergy zapewni Ci szybki zwrot z inwestycji i perspektywę pewnych zysków!

Własny biznes? Studio Synergy to opłacalna franczyza. Zwrot inwestycji osiągniesz w maksymalnie 12-18 miesięcy. Marża sięga nawet 40%, a próg rentowności to już 3-4 miesiące. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie od momentu pierwszych ustaleń, aż po bieżące funkcjonowanie Twojej placówki. Studio Synergy to najdłużej działająca w Polsce sieć studiów EMS, która przez ponad 5 lat funkcjonowania na polskim rynku zdobyła zaufanie tysięcy klientów.

Zdrowy pomysł na biznes

Trening EMS to obecnie najmodniejszy trend w branży fitness. Aktywni chcą być już nie tylko młodzi ludzie, ale również seniorzy. W ostatnim czasie pojawiło się wiele obostrzeń związanych z funkcjonowaniem studiów fitness i siłowni, a ludzie boją się przebywać w zatłoczonych miejscach. Butikowe studia treningu personalnego EMS to zatem opcja bezpieczniejsza niż franczyza siłownia. 

Trening w 20 minut, własny biznes na lata!

Trening EMS to trening personalny w zaledwie 20 minut 1 raz w tygodniu, przeprowadzany maksymalnie z drugim współćwiczącym. W Studio Synergy, które charakteryzuje się kameralnym klimatem, prowadzimy treningi z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego podopiecznego. U nas klienci czują się bezpiecznie i mogą skupić się tylko na ćwiczeniach.

Dowiedz się, co to jest franczyza i dlaczego franczyza EMS Studio Synergy to Twój pomysł na biznes 2020! Poznaj nasze know-how i zarabiaj na własnym studiu franczyzowym. Szczegóły znajdziesz TUTAJ -> http://bit.ly/franczyzafitness

Anna Furtek
Studio Synergy 

error: Kopiowanie treści jest zablokowane