Blog

Franczyza? Branża fitness to strzał w 10!

@developers
Blog

Franczyza? Branża fitness to strzał w 10!

@developers
Życie przyspiesza, a pandemia koronawirusa pokazuje, że musimy mierzyć się z coraz większą liczbą wyzwań. Trening EMS ze swoim indywidualnym podejściem i ćwiczeniami zaledwie 20 minut w tygodniu to idealna odpowiedź na współczesne potrzeby. Skorzystaj ze sprawdzonego modelu biznesu – franczyza fitness własnych studiów EMS Synergy zapewni Ci szybki zwrot z inwestycji i perspektywę pewnych zysków!

Życie przyspiesza, a pandemia koronawirusa pokazuje, że musimy mierzyć się z coraz większą liczbą wyzwań. Trening EMS ze swoim indywidualnym podejściem i ćwiczeniami zaledwie 20 minut w tygodniu to idealna odpowiedź na współczesne potrzeby. Skorzystaj ze sprawdzonego modelu biznesu – franczyza fitness własnych studiów EMS Synergy zapewni Ci szybki zwrot z inwestycji i perspektywę pewnych zysków!

Własny biznes? Studio Synergy to opłacalna franczyza. Zwrot inwestycji osiągniesz w maksymalnie 12-18 miesięcy. Marża sięga nawet 40%, a próg rentowności to już 3-4 miesiące. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie od momentu pierwszych ustaleń, aż po bieżące funkcjonowanie Twojej placówki. Studio Synergy to najdłużej działająca w Polsce sieć studiów EMS, która przez ponad 5 lat funkcjonowania na polskim rynku zdobyła zaufanie tysięcy klientów.

Zdrowy pomysł na biznes

Trening EMS to obecnie najmodniejszy trend w branży fitness. Aktywni chcą być już nie tylko młodzi ludzie, ale również seniorzy. W ostatnim czasie pojawiło się wiele obostrzeń związanych z funkcjonowaniem studiów fitness i siłowni, a ludzie boją się przebywać w zatłoczonych miejscach. Butikowe studia treningu personalnego EMS to zatem opcja bezpieczniejsza niż franczyza siłownia. 

Trening w 20 minut, własny biznes na lata!

Trening EMS to trening personalny w zaledwie 20 minut 1 raz w tygodniu, przeprowadzany maksymalnie z drugim współćwiczącym. W Studio Synergy, które charakteryzuje się kameralnym klimatem, prowadzimy treningi z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Nasi trenerzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego podopiecznego. U nas klienci czują się bezpiecznie i mogą skupić się tylko na ćwiczeniach.

Dowiedz się, co to jest franczyza i dlaczego franczyza EMS Studio Synergy to Twój pomysł na biznes 2020! Poznaj nasze know-how i zarabiaj na własnym studiu franczyzowym. Szczegóły znajdziesz TUTAJ -> http://bit.ly/franczyzafitness

Anna Furtek
Studio Synergy 

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19