Franczyza – co to jest? Synergy Franchise z I lokalizacją!

Trening Personalny - 12 sierpnia 2020
1 Pomysl na biznes 2020 franczyza 2020 najlepsze inwestycje Studio Synergy Franchise franczyza fitness franczyza silownia franczyza EMS.JPG

Co to jest franczyza? Pomysł na biznes 2020 – wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie, w co inwestować w kryzysie. Najlepsze inwestycje to takie, które mogą szybko przynieść zyski. Studio Synergy Franchise proponuje sprawdzony model biznesowy, oferując własne know-how, procedury i wieloletnie doświadczenie. Franczyza fitness? Załóż swoje studio treningu EMS! Pierwszy punkt franczyzowy powstanie już w styczniu 2021!

W co inwestować w 2020 – coraz popularniejsze są franczyza Żabka czy franczyza Biedronka. Hasło “franczyza oferty” jest coraz częściej wpisywane w wyszukiwarkach. Tymczasem w kategorii fitness franczyza ciekawy pomysl na biznes 2020 ma Studio Synergy. Umowa na pierwsze studio franczyzowe została podpisana – powstanie ono w styczniu 2021 roku w jednym z większych miast wojewódzkich.

2 Studio Synergy franczyza fitness franczyza EMS fitness franczyza Synergy Franchise Studio Synergy Franchise.jpg

Franczyza katalog – oferta inna niż wszystkie

Inwestując w Studio Synergy Franchise, korzystasz z wiedzy i doświadczenia Studio Synergy, najstarszej sieci treningów EMS w Polsce. Otrzymujesz pełne wsparcie od początku współpracy, aż po codziennie funkcjonowanie Twojego studia. Pomoc w wyborze i urządzeniu lokalu, komplet procedur i podręcznik franczyzowy, szkolenia, prowadzone przez centralę firmy kampanie marketingowe na rzecz Twojego punktu franczyzowego – to tylko część tego, co uzyskasz. Dla porównania franczyza siłownia to zwykle znacznie większe koszty i zaangażowanie niż franczyza EMS Studio Synergy Franchise.

Najlepsze inwestycje 2020?

Czy to się opłaca? Potwierdzają to liczby. Miesięczna marża sięga bowiem nawet 40% (25,1-38,8)! Próg rentowności szacowany jest na 3-4 miesiące, a całkowity zwrot z inwestycji z tego typu EMS Franczyza osiągniesz maksymalnie po 12-18 miesiącach. Jeśli zatem szukasz pomysłu na biznes i odpowiedzi na pytanie, w co inwestować w 2020 roku, warto rozważyć coraz popularniejszy trening EMS.

Franczyza 2020, czyli debiut roku!

Do 4 studiów pod szyldem Studio Synergy trening EMS Kraków, na początku 2021 roku dojdzie jeszcze jedno, już franczyzowe. W którym większym mieście wojewódzkim z południa Polski będzie można od teraz ćwiczyć “trening 20 minut”? Więcej szczegółów już wkrótce. “To nie jest chwilowy trend. Mamy coraz mniej czasu, więc taki szybki trening raz w tygodniu jest świetnym rozwiązaniem. Tym bardziej w dobie pandemii – koronawirus w Polsce sprawił, że ludzie unikają tłumów, np. siłowni, w których pojawia się więcej osób. Trening EMS jest bezpieczny i bezkontaktowy, maksymalnie z trenerem i drugą osobą ćwiczącą. Nasze kameralne, nowoczesne studia to odpowiedź na współczesne potrzeby” – tłumaczy Bartłomiej Stanek, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Studio Synergy Franchise.

3 Pomysl na biznes 2020 franczyza 2020 najlepsze inwestycje Studio Synergy Franchise franczyza fitness franczyza silownia franczyza EMS

Franczyza Studio Synergy otrzymała miano Franczyza 2020 w kategorii Debiut Roku podczas Franchising Awards.

Chcesz poznać nasz pomysł na biznes 2020? Załóż własne studio treningu EMS – dowiedz się więcej TUTAJ!

error: Kopiowanie treści jest zablokowane