Blog

Jak szybko schudnąć? – Trening EMS Kraków

@developers
Blog

Jak szybko schudnąć? – Trening EMS Kraków

@developers

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie… wakacje. Pamiętacie swoje postanowienia noworoczne? Która z Was marzyła o pięknej i zgrabnej sylwetce do lata? Jeśli jeszcze nie zabrałyście się za realizacje marzeń, albo szukacie jakiejś dodatkowej motywacji, aby się „wziąć za siebie” i dowiedzieć się jak szybko schudnąć, to jest to idealny czas. W Studio Synergy z okazji wyjątkowego święta – Dzień kobiet 2021, przygotowaliśmy dla wszystkich Pań niespodziankę – trening 20 minut Kraków za darmo! 

Co to jest trening EMS? 

Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, wykorzystująca impulsy elektryczne do wywołania kontrolowanych skurczy mięśni. Trening w 20 minut Kraków pozwala na aktywacje wszystkich partii mięśniowych jednocześnie, w tym mięśni głębokich. Ćwiczenia z elektrostymulacją zapewnia ponad 150 razy więcej skurczy mięśni niż tradycyjny trening siłowy.

trening ems krakow studio synergy

Jakie efekty można uzyskać ćwicząc EMS? 

Trening EMS Kraków pozwala na uzyskanie wiele pozytywnych efektów. Poza tradycyjnym skutkiem spalania tkanki tłuszczowej i rzeźbienia sylwetki można m.in. wzmocnić mięśnie głębokie pleców, poprawić jakość skóry, przyśpieszyć metabolizm oraz zredukować cellulit. Trening EMS jest świetną alternatywą dla osób, które nie mają w tygodniu zbyt wiele czasu na sprawność fizyczną i chcą wiedzieć jak szybko schudnąć. Sprawdzi się równie świetnie dla młodych mam, które po ciąży chcą wrócić do dawnej sylwetki oraz dla wszystkich seniorek, które z racji wieku nie mogą sobie pozwolić na tradycyjny trening oporowy obciążający stawy.

trening ems krakow

Jak skorzystać z promocji? 

W dniach 2 – 8 marca możecie zgłosić się na darmowy trening EMS pod okiem trenera personalnego za pomocą reklam na Facebooku. Wystarczy śledzić uważnie social media Studia Synergy i zapisać się za pomocą linku podpiętego pod grafikę widocznego w „Waszych aktualnościach”.

Jeśli spodoba Ci się pierwszy trening to pamiętaj Dzień kobiet 2021 to również powód do prezentów, a więc możesz podsunąć swojej drugiej połówce pomysł na upiększenie Twojej sylwetki! 

Do zobaczenia w Studio Synergy!

Katarzyna Lubasińska
Studio Synergy

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19