Blog

Jakość i bezpieczeństwo treningu premium, czyli trening EMS

@developers
Blog

Jakość i bezpieczeństwo treningu premium, czyli trening EMS

@developers

„Dla mnie jest to najwyższy standard treningowy, jaki można zaoferować. Podczas sesji opiekuję się klientem i przykładam wagę do najmniejszych detali” – tak trening EMS Kraków opisuje trener Tomek, który ze Studiem Synergy jest związany od 2,5 roku. Manager prowadzący studio fitness Kraków-Bronowice w przeszłości grał w koszykówkę w I i II lidze oraz w kadrze Małopolski. Jego zainteresowania są szerokie – od kick-boxingu, przez samoobronę, aż po strzelectwo i kalistenikę.

Studio Synergy to najstarsza sieć studiów prowadzących “trening w 20 minut” (czyli trening EMS) w Polsce. Wieloletnie doświadczenie zdobywane przez trenerów Synergy pozwala na spersonalizowanie każdego treningu, zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami klienta. Trening EMS to trening personalny premium – najwyższa jakość z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. A wszystko po to, by klient czuł, że dostarczana jest mu usługa na wysokim poziomie i mógł skupić się wyłącznie na ćwiczeniach. Ważna jest świadomość tego, że oddaje się on w ręce profesjonalistów, którzy poświęcają mu pełną uwagę.

Safety first!

Szybkie pomiary temperatury przy wejściu do studia, regularna dezynfekcja całej infrastruktury, zakrywanie ust i nosa przez trenerów oraz zachowanie odpowiedniej odległości między ćwiczącymi to tylko niektóre elementy, o które dbają trenerzy, aby wypełnić normy sanitarne i sprawić, by trening EMS Kraków był bezpieczny.

silownia krakow otwarta silownia krakow

„Lubimy udowadniać, że trening w 20 minut naprawdę jest skuteczny” – podkreśla Tomek zapytany o satysfakcję, jaką daje praca trenera.

„Trening 20 minut” zamiast godzin spędzonych na siłowni brzmi dobrze, ale niektórzy wątpią w jego efektywność. Tomek lubi wykazywać, że się mylą. Co jeszcze sprawia, że wypełnianie roli, jaką jest trener personalny Kraków, przynosi spełnienie? Jak mówi Tomek, któremu radość sprawiają efekty jego podopiecznych, jednym z największych atutów jego pracy jest po prostu dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z klientami, aby wspólnie osiągać założony cel.

Jak ćwiczyć w domu?

Podczas pandemii wiele osób, dobrowolnie bądź przymusowo, zrezygnowało z klubów fitness na rzecz domowych treningów. Musimy jednak pamiętać o tym, jak ważne jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń w celu zminimalizowania obciążenia kości i stawów. Jak twierdzi Tomek; „podczas treningu w domu bardzo często technika ucieka i po pewnym czasie robią się przez to kontuzje. To również przekłada się na rezultaty, bo poprawne wykonywanie ćwiczeń jest efektywniejsze”. Trening EMS w Studiu Synergy to trening personalny, który odbywa się pod okiem doświadczonego trenera. „Mam kontrolę nad tym, co dzieje się z osobą ćwiczącą. Nie pozwolę na nieprawidłowe wykonanie jakiegoś ćwiczenia, ani na to, żeby utrwaliły się złe wzorce ruchowe. Nie dopuszczę do tego, aby klient zrobił sobie krzywdę” – dodaje Tomek.

Trening w 20 minut – mięśnie w górę, waga w dół!

Poza oszczędnością czasu, gdzie przewagę ma trening EMS, Tomek w pierwszej kolejności zwrócił uwagę na partie mięśni, które obejmuje ta forma aktywności fizycznej. Trening EMS Kraków, w przeciwieństwie do treningu siłowego, angażuje i wzmacnia mięśnie głębokie. Ponadto – stymuluje dwa rodzaje włókien mięśniowych: szybko- i wolnokurczliwe. Pomimo znikomej ilości czasu włożonego w trening, przy niewielkim obciążeniu, jesteśmy w stanie osiągnąć wymarzony cel – utratę wagi, wzmocnienie stawów, czy powrót do pełnej sprawności po kontuzji.

klub fitness krakow trening ems 1

Twoja siłownia jest zamknięta?

Siłownia, klub fitness lub basen, z którego korzystałaś/eś są zamknięte i szukasz alternatywy? Przyjdź do nas i sprawdź trening personalny w 20 minut za darmo! Za okazaniem karnetu z Twojej siłowni/basenu/klubu fitness, pierwszy trening EMS u nas czeka na Ciebie bezpłatnie! Utrzymaj odporność i formę w tym trudnym okresie. Jeśli Twoja siłownia/basen/klub fitness wrócą, pójdziemy Ci na rękę i bez gadania rozwiążemy Twoje członkostwo. Trenuj EMS bezpiecznie i kameralnie, 20 minut w tygodniu! Sprawdź nas bez ryzyka i zobowiązań. Przekonaj się (z karnetem z Twojej siłowni, klubu fitness lub basenu) za darmo!

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: http://bit.ly/sprawdzzadarmo

Aleksandra Kowalska
Studio Synergy

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19