Dawid

Absolwent AWF w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Instruktor gimnastyki, mountainboardu i snowboardu. Jest również trenerem personalnym oraz założycielem szkółki „Weź Spróbuj”. Czołowy zawodnik mountainboardowy, który poza jazdą zajmuje się promowaniem mountainboardingu w Polsce, prowadzeniem stowarzyszenia a także sędziowaniem zawodów. Od 15 lat związany ze snowboardingiem. W młodości zawodnik klubu snowboardowego, obecnie instruktor oraz sędzia zawodów freestylowych.
W wieku 14 lat rozpoczął przygodę z mountainboardem, Początkowo, traktując ten sport jako alternatywę dla snowboardu. Bardzo szybko okazało się, że mountainboarding z “dodatku” do snowboardingu przerodził się w prawdziwą pasję i sposób na życie.
Osiągnięcia: wielokrotny mistrz polski, trzykrotny wicemistrz świata oraz
zwycięzca wielu zawodów w całej Europie. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji z zakresu treningów i aktywności fizycznej.
O pracy jako trener EMS mówi:
“Uwielbiam pracę z ludźmi to, że podczas treningów mogę w luźnej atmosferze prowadzić podopiecznych do osiągnięcia ich celów, dzieląc się przy tymi moją wiedzą”

error: Kopiowanie treści jest zablokowane