Nowe wyjątkowe miejsce w Bibicach! Fotorelacja z otwarcia Studio Synergy Light

Trening Personalny - 10 czerwca 2022

Wraz z początkiem letniego sezonu otworzyliśmy nowe miejsce treningu EMS – Studio Synergy Light w podkrakowskich Bibicach!

Trening EMS, polegający na wykorzystaniu impulsów elektrycznych do stymulacji mięśni, jest niezwykle skuteczny. Impulsy docierają bowiem do 90% mięśni, w tym mięśni głębokich, co czyni tę metodę wysoce efektywną. W związku z wykorzystaniem elektrostymulacji, godziny spędzone na ćwiczeniach to przeszłość. Trening EMS to tylko 20 minut raz w tygodniu!

Podczas sesji treningowej klienci mają zapewnioną opiekę certyfikowanego trenera personalnego, który dostosowuje ćwiczenia do potrzeb, oczekiwań i predyspozycji każdego z osobna. W związku z tym sam trening EMS ma wysoce zindywidualizowany charakter. Koncept Light, w jakim powstało studio w Bibicach, opiera się jeszcze większej indywidualizacji treningu – w lokalu znajduje się bowiem tylko jedna maszyna.

Tę innowacyjną formę ćwiczeń od 7 czerwca wypróbować mogą mieszkańcy gminy Zielonki w nowo otwartym studiu pod adresem Olszynowa 1a. W pierwszym miesiącu funkcjonowania studia w Bibicach trening wprowadzający można wypróbować zupełnie za darmo!

Zapisz się na bezpłatny trening wprowadzający i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nowego studia!

Beata Sitarz
Studio Syn
ergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane