Blog

Nowy rok – nowy Ty! – Trening w 20 minut Kraków

@developers
Blog

Nowy rok – nowy Ty! – Trening w 20 minut Kraków

@developers

Dla wielu osób początek roku jest najlepszym czasem na noworoczne postanowienia. Najczęściej obiecujemy sobie zrzucić wagę. Samo pragnienie zgrabnej sylwetki jednak nie jest wystarczające. Z realizacją pragnień zawsze bywa różnie. W realizacji postanowień pomoże Ci trening EMS Kraków. 

Motywacji do zmiany może być wiele – dla zdrowia, dla kondycji, dla zrzucenia zbędnych kilogramów, czy dla lepszego samopoczucia. Niestety wiele osób szybko rezygnuje ze swoich planów i powraca do starych nawyków. Przed rozpisaniem postanowień noworocznych, warto zastanowić się, co chcemy zmienić, dlaczego i realnie podejść do naszych życzeń.

Zmotywuj się!

Podczas gdy wszyscy już zrezygnowali ze swoich postanowień noworocznych, zaskocz ich swoją wytrwałością w dążeniu do celu. Jak tego dokonać?

Wyznacz sobie cel

Oceń, czy jest on wykonalny i mierzalny. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć efekty swoich ćwiczeń. Jeśli brak widocznych zmian jest powodem Twojej rezygnacji z postanowień w zeszłych latach, to kontroluj swoją wagę, czy mierz swoje ciało. Trening EMS Kraków to ćwiczenia, podczas których trenerzy robią to za Ciebie i przedstawiają cyklicznie Twoje osiągnięcia.

Wybierz sport, który sprawi Ci przyjemność

Chętniej podejdziesz do aktywności fizycznej, gdy ruch sprawi Ci radość. Przetestuj w tym celu różne sporty. Ćwiczenia z trenerem personalnym są dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie do końca wiedzą, jak podejść do aktywności fizycznej. Trening EMS Kraków w Studio Synergy zapewni Ci pełen profesjonalizm!

Odżywiaj się prawidłowo

Pamiętaj, że ćwiczenia to tylko połowa sukcesu. Odpowiednia dieta pomaga w realizacji naszych postanowień. 

Ruszaj się regularnie

Regularność ćwiczeń jest najważniejsza. Gdy brakuje Ci czasu na ćwiczenia wybierz Trening 20 minut Kraków, w Studiu Synergy. Jest to trening personalny, który odbywa się raz w tygodniu pod okiem trenera personalnego. 

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić kondycję, czy spalić tkankę tłuszczową, początki zawsze bywają różne. Najlepszy trening to taki, do którego chętnie będziemy powracać.

Jeśli Twoim postanowieniem noworocznym jest piękne ciało, zadzwoń i umów się na Trening 20 minut Kraków —> 500 042 535
Pomożemy osiągnąć Twoje cele na nowy rok! 

Katarzyna Lubasińska
Studio Synergy

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19