Podaruj bliskim zdrowie w te święta

Trening Personalny, Zdrowie - 8 grudnia 2022
artykul grafika 1 6

W Studio Synergy przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich, którzy chcą zadbać o najbliższych (lub siebie!) i sprawić najpiękniejszy prezent, jaki można ofiarować — zdrowie. W naszych studiach nabyć możesz voucher na 4 sesje treningu EMS, dostępne w specjalnym pakiecie świątecznym! Promocja trwa do końca grudnia.

Zdrowie – ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił…

Ale czy na pewno? 
W dzisiejszych czasach znacząco rośnie świadomość dotycząca nie tylko tego, jak ważne jest zdrowie, ale też tego, w jaki sposób o nie dbać. Wiemy zatem, jak istotną rolę gra zróżnicowana dieta, bogata w wartościowe i nieprzetworzone produkty. Wiemy też, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie psychiczne, dobre samopoczucie i właściwy odpoczynek. Mamy również świadomość, że powinniśmy zadbać o odpowiednią ilość ruchu w ciągu dnia. Jednak codzienny pęd i natłok obowiązków powodują, że nie mamy na to ani czasu, ani siły.

Rozwiązanie idealne!

Idealnym rozwiązaniem treningowym w dzisiejszych czasach jest innowacyjny trening EMS. Ta metoda treningowa zakłada zwiększoną intensywność treningu i aktywowanie wszystkich partii mięśniowych jednocześnie, co przekłada się również na znaczne skrócenie czasu treningu. EMS to jedyne 20 minut raz w tygodniu! Elektrody, umieszczone w kamizelce i pasach, wspomagają własną pracę Twoich mięśni. Czego jeszcze można oczekiwać po takim treningu?

Trening EMS – efekty

Trening z elektrostymulacją pomaga osiągać cele treningowe znacznie szybciej. Dzięki profesjonalnej opiece trenera personalnego, każdy trening dostosowywany jest do indywidualnych predyspozycji, potrzeb i oczekiwań. Brak obciążenia zewnętrznego minimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji. Ponadto możemy liczyć na:

  • zwiększenie wytrzymałości mięśni, 
  • poprawę kondycji, 
  • redukcję bólu stawów,
  • eliminację bólu pleców,
  • wspomaganie utraty tkanki tłuszczowej (przyspieszenie metabolizmu),
  • redukcję cellulitu.

Dla kogo trening EMS jest odpowiedni?

Ze względu na to, że trening przeprowadzany jest przez trenera personalnego i dostosowywany indywidualnie do każdego ćwiczącego, jest to metoda idealna dla każdego! Mogą z niego korzystać osoby starsze, dla których aktywacja niektórych partii mięśniowych tradycyjnymi ćwiczeniami byłaby wręcz niemożliwa. Również osoby po kontuzjach mogą bezpiecznie korzystać z EMS jako formy rehabilitacji, która pomaga im szybciej wzmocnić osłabione partie! Z treningów EMS chętnie korzystają także kobiety po ciąży, odnotowując szybszy powrót do formy i pełnej sprawności, a także poprawę kondycji mięśni dna miednicy.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Efektywność treningu EMS potwierdzają liczne badania. Warto jednak nadmienić te najnowsze!

Mayo Clinic, organizacja zatrudniająca wybitnych lekarzy i naukowców, przeprowadziła w tym roku badania na grupie losowo dobranych osób. Połowa z nich trenowała EMS, a druga połowa stosowała konwencjonalne formy treningowe, przez okres 16 tygodni. Jakie były wyniki tych badań? Podano, że trening fizyczny wzmocniony elektrostymulacją całego ciała jest lepszy od treningu konwencjonalnego. Ma wpływ nawet na takie aspekty jak poziom cholesterolu czy wydajność oddechowa!

Skorzystaj ze świątecznej promocji i podaruj swoim bliskim zdrowie!

Beata Sitarz
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane