Blog

Podsumowanie 2019 roku w Studiu Synergy i nasze plany na kolejny rok!

@developers
Blog

Podsumowanie 2019 roku w Studiu Synergy i nasze plany na kolejny rok!

@developers

Początek roku to dobry moment, aby zrobić krótkie podsumowanie dotychczasowych działań i na podstawie wysnutych wniosków stworzyć sobie plan na nadchodzące miesiące. O tych dwóch aspektach opowiada nasz trener i menadżer, Dymitr Kapinus!

Jaki 2019 rok był dla Studia Synergy?

Rok 2019 był rokiem przełomowym dla Studia Synergy – przebiegał on pod hasłem pracy u podstaw. Od samego początku działalności wiedzieliśmy, że chcemy z naszym konceptem dotrzeć do szerszej grupy odbiorców tak, aby móc pomagać wszystkim i wszędzie. Rok 2019 sprowadzał się do uszczelniania naszego konceptu oraz testowania go od każdej strony, aby był maksymalnie skuteczny. W ubiegłym roku skupiliśmy się na analizie całej struktury działania wszystkich stanowisk, przekazywaniu wiedzy wewnątrz firmy, szkoleniach i najważniejsze – obsłudze klienta. Dzięki temu jesteśmy gotowi wejść w nowy 2020 rok z pełną mocą i sprawić, że każdy kolejny rok będzie przełomowy. 

Jakie wydarzenie branżowe z Twojego punktu widzenia było najbardziej wartościowe?

Kluczowym wydarzeniem 2019 roku był dla nas udział w FIWE w Warszawie. Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszego pomysłu na własnym stanowisku, co było dobrym posunięciem, bo szybko okazało się, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wcześniej założony plan minimum został zrealizowany w ciągu 3 dni w 700%. To, jak wiele osób z całej Polski zna naszą markę, oraz skrupulatnie śledzi jej działania, utwierdziło nas w słuszności naszych działań i zmotywowało do pracy na 200%. Więcej informacji o przebiegu FIWE można znaleźć w artykule: Studio Synergy na Międzynarodowych Targach FIWE Fitness.

Kto najczęściej korzysta treningu EMS? 

Trening EMS jest treningiem dla każdego: jest to jedna z najbezpieczniejszych form treningowych dostępna na ten moment na rynku. Szeroki wachlarz efektów treningowych, które zapewnia EMS oraz możliwość dopasowania treningu indywidualnie sprawiają, że każda zainteresowana osoba może rozpocząć trening w dowolnym momencie. Podsumowując:  niezależnie od wyznaczonego celu, trening EMS jest praktycznie dla każdego ze względu na jego wszechstronność. 

Czy zwiększyła się wiedza Polaków na temat tej dziedziny branży fitness?

Na ten moment trening EMS jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi branży fitness. Wiedza Polaków na jego temat stale rośnie – my również staramy się edukować naszych klientów. Dzięki temu cały czas ich przybywa, wielu z nich ćwiczy z nami od lat, a ich wiedza treningowa jest na bardzo wysokim poziomie. 

Z  jakimi problemami klienci najczęściej przychodzili do Studia Synergy? Czego oczekiwali po treningach?

Do Studia Synergy trafiają osoby z różnymi problemami oraz oczekiwaniami – najczęstsze z nich to:

  • problemy z bólem pleców, 
  • chęć pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej,
  • poprawia zdrowia i kondycji,
  • wzmocnienie mięśni,
  • chęć zachowania zdrowia na dłuższe lata,
  • powrót do sprawności po przebytych kontuzjach lub operacjach,
  • wyrównanie dysbalansu mięśniowego,
  • dodatkowa forma treningowa.

Każdy z naszych trenerów jest w stanie skomponować trening tak, aby spełnił indywidualne oczekiwania klientów.

I na koniec: jakie plany na ten rok?

Planujemy w 2020 roku otworzyć pierwsze punkty franczyzowe w Polsce. Kolejnym krokiem jest dzielenie się z innymi sprawdzonym konceptem, który przynosi bardzo dobre rezultaty. Na ten moment prowadzimy wiele rozmów w różnych miastach na terenie kraju. Nasza propozycja jest dobrze przemyślana i sprawdzona, dlatego cieszy się dużym zainteresowaniem i jest gwarancją sukcesu!

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19