Pomysl na biznes 2021: Biznes, który rozkwita w pandemii

Trening Personalny - 19 stycznia 2021
pomysl na biznes 2021 franczyza 2021

Pomysl na biznes 2021, który rozkwita w pandemii? Rok dopiero się rozpoczął, a Studio Synergy właśnie otworzyło swój innowacyjny biznes, czyli butikowe studio treningu personalnego EMS z elektrostymulacją w Katowicach. Zainteresowane jest ogromne – magnesem jest nie tylko największe doświadczenie sieci butikowych studiów EMS w Polsce, ale też możliwość bezpiecznego, kameralnego utrzymywania aktywności nawet w trudnych pandemicznych okolicznościach.

„Zainteresowanie jest ogromne. Rynek katowicki jest rynkiem nieodkrytym, natomiast potencjał jest bardzo duży. Chcemy rozwinąć Katowice do poziomu, na jakim są po kilku latach nasze cztery studia własne w Krakowie. Najwyższe standardy, spójność z resztą lokalizacji. W koncepcie franczyzowym chcemy zachować tę jedną linię. Studio będzie prowadzone z zachowaniem tych samych procedur, a jakość treningu będzie na poziomie krakowskich studiów, czyli najwyższym w Polsce” – zapewnia Bartłomiej Stanek, CEO i dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Studio Synergy.

Gotowy pomysl na biznes 2021

Franczyza co to? Niewiele firm oferuje tak kompleksowe wsparcie, jak Studio Synergy Franchise. W tym przypadku to gotowy pomysł na biznes 2021. Wiele osób zadaje sobie pytanie, w co inwestować w kryzysie, przeglądając biznes oferty. Tymczasem największe w Polsce doświadczenie sieci treningów EMS sprawia, że w Studio Synergy inwestor wchodzi niemal „na gotowe”. Szczegółowe procedury i podręcznik franczyzowy, pomoc w wyborze, zaprojektowaniu i wyposażeniu lokalu, udział w rekrutacji, szkoleniach personelu i prowadzenie kampanii reklamowych to zaledwie część tego, co otrzymuje franczyzobiorca. Eksperci Synergy wprowadzają w tajniki prowadzenia swojego studia treningu personalnego EMS od pierwszych ustaleń, przez przygotowanie do uruchomienia i start placówki, aż po jej bieżące funkcjonowanie.

trening ems katowice studio synergy 2

Zainteresowanie mimo pandemii

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy w sobie dużo pozytywnej energii. Nie spodziewaliśmy się, że studio będzie wyglądało tak dobrze. W pierwszych dniach jest bardzo duże zainteresowanie. Mile nas to zaskoczyło, szczególnie aż tak duże zapotrzebowanie mimo pandemii” – mówią Dominika Maciaszek-Rogowska i Norbert Rogowski, właściciele Studia Synergy Katowice – Śródmieście. Innowacyjny biznes butikowych studiów treningów personalnych z elektrostymulacją w wydaniu najbardziej doświadczonej sieci EMS w Polsce od stycznia obecny jest zatem już w dwóch polskich miastach: w Krakowie i w Katowicach. Ale to dopiero początek franczyzowej ekspansji, bo trwa już wybieranie lokali w kolejnych dwóch miastach. A odpowiedzi na pytanie franczyza co to i więcej informacji o Studio Synergy Franchise można znaleźć TUTAJ: bit.ly/pomyslnabiznes2021

Damian Juszczyk
Studio Synergy Franchise

error: Kopiowanie treści jest zablokowane