Pomysł na prezent? Trening EMS pod choinkę!

Trening Personalny - 8 grudnia 2020
pomysl na prezent swiateczny ems krakow

Zbliżamy się wielkimi krokami do bardzo wyjątkowego czasu, czyli Świąt Bożego Narodzenia! Dla wielu zakup prezentów to zmora. Pomysłów brak, ale przecież kalorie z wigilijnej kolacji jakoś trzeba spalić… Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś szczególnego – Pakiet Święta w Studiu Synergy, a w nim… 4x trening EMS Kraków!

Trening EMS co to jest?

Trening w 20 minut to innowacyjna metoda treningowa, wykorzystująca impulsy elektryczne do wywołania kontrolowanych skurczy mięśni. Personalny trening 20 minut Kraków pozwala na aktywacje wszystkich partii mięśniowych jednocześnie, w tym mięśni głębokich. Trening EMS zapewnia ponad 150 razy więcej skurczy mięśni niż tradycyjny trening personalny.

Tylko w grudniu Studio Synergy dla nowych (i bliskich dotychczasowych) Klientów przygotowało Pakiet Święta w wyjątkowej, korzystniej cenie – teraz 4x trening EMS możesz kupić w prezencie za 349 złotych!

Wejdź w formie w nowy rok!

Nie zapominajmy, że nowy rok coraz bliżej, a to znaczy, że nadszedł czas na noworoczne postanowienia. Gdzieś na liście zawsze jest podpunkt o poprawie swojej formy na lato. Nie czekaj do jutra, zacznij od dziś! Zainwestuj w formę już teraz lub pomóż komuś zrealizować postanowienie trafionym prezentem świątecznym. Promocja trwa do końca grudnia!

Forma na wakacje? Po co czekać? Lepiej zadbaj o siebie już teraz! Zadzwoń i zamów -> kom. 500 042 535!

Katarzyna Lubasińska
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane