Postaw na franczyzę fitness – trening EMS!

Trening Personalny - 31 lipca 2020
Franczyza fitness Studio Synergy Franchise Studio Synergym franczyza EMS franczyza dochodowa franczyza EMS trening EMS Studio Synergy Franchise

Chcesz rozpocząć własny biznes? Szukasz sprawdzonego konceptu franczyzowego? Zainwestuj w pewną ofertę franczyzową Studia Synergy – najdłużej działającej sieci studiów EMS w Polsce.

Co powoduje, że EMS jest najlepiej rozwijającym się trendem w branży fitness? EMS to innowacyjny trening personalny, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny i powszechnie wykorzystywany na polskim rynku. Dlaczego popularność treningu EMS rośnie? 20 minut, 1 raz w tygodniu, to idealne rozwiązanie dla zabieganych. Elektrostymulacja mięśni sprawia, że impuls dociera do mięśni głębokich i w krótkim czasie pozwala modelować sylwetkę. Pomaga w zredukowaniu tkanki tłuszczowej, zmniejszeniu dysbalansu mięśniowego oraz zwiększeniu masy mięśniowej. Kameralny klimat studia, komfort i bezpieczeństwo, a także trening personalny na najwyższym poziomie – to wszystko sprawia, że klientów przybywa.

Franczyza fitness – co wyróżnia Studio Synergy Franchise?

Franczyza EMS Studia Synergy oferuje swoim franczyzobiorcom całe spektrum korzyści. W przeciwieństwie do wielu innych franczyz fitness, zapewniamy wieloletnie know-how na temat prowadzenia treningu EMS. Gwarantujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu. Udostępniamy nasze wewnętrzne procedury obsługi klienta, które przez ponad 5 lat funkcjonowania na polskim rynku zostały przez nas sprawdzone i odpowiednio sformułowane. Nie musisz martwić się o personel – pomożemy znaleźć Ci właściwych trenerów, których wspólnie przeszkolimy. Obsługa marketingowa studia franczyzowego również jest po naszej stronie.

Pierwsza umowa franczyzowa już podpisana!

Nasza sieć franczyzowych studiów fitness – EMS Studio Synergy Franchise rozrasta się na całą Polskę. Pierwsze franczyzowe Studio Synergy powstanie w jednym z większych miast wojewódzkich, więcej szczegółów wkrótce. Razem z naszym franczyzobiorcą znaleźliśmy odpowiedni lokal i przygotowujemy się do aranżacji studia. Jeśli chcesz tworzyć sieć Studiów Synergy, skontaktuj się z nami!

Anna Furtek
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane