Kuba

Wieloletni Reprezentant Polski w dyscyplinie Kung Fu/Wushu, wielokrotny Mistrz Polski, Europy, medalista Mistrzostw Świata. Aktualnie student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalizacji “Trener Personalny”. Certyfikowany trener rolowania I automasażu, masażysta, specjalista oceny funkcjonalnej FMS, uczestnik wielu konferencji i szkoleń w tematyce treningu, zdrowia, żywienia i profilaktyki urazów.

Głodny wiedzy pasjonat fizjologii człowieka i wysiłku. Ukończył wielomodułowy kurs w zakresie Dietetyki I Suplementacji sportowej. W pracy najbardziej ceni sobie otwartość, poczucie humoru I zaangażowanie. O treningach EMS mówi: “Moją pasją są treningi z moimi podopiecznymi, wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzy trenującego, a także każdy krok poczyniony ku lepszej sylwetce, sprawności I zdrowia.” Aktualnie pracuje również z dwoma Mistrzami Polski w pływaniu.

Osiągnięcia: Międzynarodowe osiągnięcia sportowe zostały docenione pucharem dla Sportowca roku 2015. Ukończył szereg kursów I szkoleń z zakresu treningu, dietetyki i psychologii m.in: “Jelita – serce odporności”, “Biodro, Staw Życia – dr Ryszard Biernat”, “Diagnostyka I terapia kompleks lędźwiowo – miedniczny”, “Stosowana psychologia emocji I motywacji – Uniwersytet Jagielloński”

error: Kopiowanie treści jest zablokowane