Studio Synergy a koncepcja franczyzy EMS – wywiad dla portalu Branża fitness

Franczyza - 10 grudnia 2019
franczyza ems

Postanowiliśmy podzielić się naszymi przemyśleniami związanymi z potencjałem treningu EMS w Polsce oraz zdradzić kilka szczegółów kryjących się za sukcesem Studia Synergy. W trakcie wywiadu, który ukazał się na portalu Branża fitness, mieliśmy okazję pokazać również korzyści wynikające ze współpracy z nami pod kątem biznesowym na zasadzie franczyzy.  

Studio Synergy i franczyza EMS – korzyści dla inwestorów 

Założyciel Studia Synergy, Bartłomiej Stanek, w czasie rozmowy przedstawił główne zalety współpracy na zasadzie franczyzy. Wymienił m.in. takie aspekty jak: pomoc inwestorowi w znalezieniu miejsca na studio, zbadanie grupy docelowej i przeprowadzenie przez wszelkie aspekty formalne i techniczne. Franczyzobiorca może liczyć również na nasze wsparcie już po rozpoczęciu swojej działalności – gwarantujemy zdobycie niezbędnego biznesowego know-how, nauczenie procedur dotyczących treningu i standardów obsługi klientów. Dzielimy się więc tym samym tym, co zapewniło nam sukces w branży fitness. 

Z rozmowy dowiesz się także, jakie mamy plany na przyszłość oraz dlaczego Kraków jest wyjątkowym miejscem na mapie Polski pod kątem treningu EMS.

Zainteresowany? Zapraszamy do przeczytania całego wywiadu na stronie: https://www.branzafitness.com/studio-synergy-wystartowala-z-wlasnym-produktem-franczyzowym/

error: Kopiowanie treści jest zablokowane