Studio Synergy dba o Was nawet podczas kwarantanny

Trening Personalny, Zdrowie - 25 kwietnia 2020
stSy01

Bezpieczeństwo w obliczu koronawirusa jest najważniejsze. Dlatego Studio Synergy w tym nietypowym czasie zamyka swoje studia. To nie znaczy, że dajemy Wam o nas zapomnieć! Mamy dla Was kilka propozycji, by wspólnie ćwiczyć i zadbać o Waszą formę, nawet podczas „kwarantanny”!

Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego pierwszy trening wprowadzający w Studiu Synergy – jest kluczowy . Dzięki rozmowie, mamy możliwość dobrać indywidualną ścieżkę ćwiczeń dla każdego z klientów. Przed pierwszym treningiem EMS, trener przeprowadza szczegółową rozmowę z klientem. Dowiaduje się o jego stanie zdrowia i dokonuje analizy składu ciała. Sprawdza, czy nie ma przeciwwskazań do elektrostymulacji.  Dzięki temu w odpowiedni sposób dostosowuje ćwiczenia do potrzeb i oczekiwań klienta. Każdy kolejny trening przeprowadzany jest zgodnie z zaleceniami trenera.  

Kameralna atmosfera studia zwiększa bezpieczeństwo

Studia Synergy to butikowe kluby, w którym jednocześnie trenują maksymalnie dwie osoby. Często treningi odbywają się indywidualnie. W przeciwieństwie do dużych siłowni, w Studiu Synergy nigdy nie ma tłoku! Trening EMS to tylko 20 minut – raz w ciągu tygodnia. Dzięki temu unikasz częstego kontaktu z innymi ludźmi. 

Bezpieczeństwo podczas treningu EMS w Studiu Synergy 

Trening EMS polega na ćwiczeniach z impulsem. Wykorzystujemy siłę naszych mięśni i nie korzystamy z żadnych dodatkowych akcesoriów treningowych. Za każdym razem klient otrzymuje od nas, na miejscu, czysty i zdezynfekowany strój treningowy. Kamizelka treningowa za każdym razem jest czyszczona specjalnym płynem do dezynfekcji. Natomiast maszyna wytwarzająca impuls, obsługiwana jest tylko przez trenera – klient nie ma z nią bezpośredniego kontaktu. 

Ćwiczenia bezkontaktowe, czyli kolejna zaleta treningu EMS. 

Trening może być wykonany całkowicie bezdotykowo. Trener pokazuje ćwiczenia i nie ma kontaktu fizycznego z trenującym. Dbamy o naszych klientów, zapewniamy im najlepszą opiekę. Jesteśmy dla nich wsparciem, nie tylko w kwestiach ćwiczeń. Istotna jest atmosfera w studiu. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa – dlatego gwarantujemy je – nie tylko w kwestiach higieny. Dbamy o odpowiednią muzykę motywującą do intensywnych ćwiczeń. Pamiętamy o odpowiednim nawadnianiu – dlatego szklankę wody zawsze u nas znajdziesz. 

Trening EMS podczas kwarantanny?

Treningi EMS są przeprowadzane przez wykwalifikowanych trenerów w studiu. Podczas kwarantanny, kiedy studia Synergy są zamknięte, nie zapominamy o naszych klientach. Cały czas dbamy o ich aktywność fizyczną. Wprowadziliśmy grupowe treningi online, przeprowadzane przez naszych trenerów. Dzięki temu klienci Studia Synergy trenują pod okiem specjalistów i dbają o formę, nawet ćwicząc we własnych domach! 

error: Kopiowanie treści jest zablokowane