Studio Synergy na Międzynarodowych Targach FIWE Fitness Trade Show

Franczyza - 24 października 2019
fitness synergy blog

W połowie września mieliśmy przyjemność wziąć udział w trzydniowych targach FIWE Fitness Trade Show w Warszawie. Wydarzenie to ma wyjątkowy charakter, ponieważ stanowi połączenie targów biznesowych z show, które jest niemałą atrakcją dla wszystkich fanów sportu.  W evencie wzięło udział wielu wspaniałych wystawców związanych z branżą fitness, dlatego tym bardziej było nam miło znaleźć się w takim gronie!

Ciekawe spotkania i inspirujące rozmowy

Event ten stanowił dla nas doskonałą okazję do wymiany doświadczeń z osobami z innych studiów, które podobnie jak my, są pasjonatami treningu EMS. Rozmowy z uczestnikami targów przebiegły w bardzo miłej atmosferze – dzięki wielu ciepłym słowom poczuliśmy się docenieni, co dodatkowo nas motywuje do podnoszenia własnych kompetencji! J

Zależy nam na rozwoju Studia Synergy na szerszą skalę i dotarciu z naszą misją do innych zakątków Polski, dlatego cieszy nas to, że mieliśmy możliwość przedstawienia naszych usług i oferty franczyzy. 

Jak relacjonuje nasz trener personalny, Dymitr: 

Tegoroczne Targi obfitowały w wiele owocnych rozmów – udział w nich był dla nas dużą szansą na nawiązanie kontaktów również na płaszczyźnie biznesowej. Pozytywny odbiór naszej marki umocnił nas w przekonaniu, że idea franczyzy, którą obecnie promujemy, jest trafiona i spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że dzięki trwającym obecnie negocjacjom z potencjalnymi partnerami, uda nam się rozpowszechnić usługi Studia Synergy w różnych częściach kraju. 

Już nie możemy doczekać się następnej edycji wydarzenia!

error: Kopiowanie treści jest zablokowane