Studio Synergy na Targach FIWE Fitness Trade Show

Franczyza, Trening Personalny - 15 września 2022
okladka min

W dniach 10-11 września miało miejsce największe wydarzenie w branży fitness w Europie środkowo-wschodniej — FIWE Fitness Trade Show.

Celem wydarzenia była dynamizacja branży oraz jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. W jego ramach zorganizowano więc liczne konferencje dotyczące biznesu, branży fitness, psychologii sportu czy kulturystyki oraz spotkania z wystawcami — przedstawicielami przedsiębiorstw oferujących produkty i usługi związane z tym sektorem.

Studio Synergy wystąpiło na targach w roli wystawcy, przedstawiając jedną z najskuteczniejszych obecnie form treningu, jaką jest EMS. Ze względu na jej innowacyjny charakter, stanowisko budziło duże zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia. Mieli oni możliwość osobiście wypróbować trening z elektrostymulacją, a także porozmawiać z trenerami personalnymi o korzyściach, jakie dają regularne treningi. Obecni na wydarzeniu trenerzy, Tomek i Krzysiek, posiadają duże doświadczenie zarówno w prowadzeniu treningów z elektrostymulacją, jak i w zarządzaniu zespołem. Są szkoleniowcami, którzy dbają zarówno o właściwe prosperowanie krakowskich studiów, jak i odpowiednie wyposażenie w wiedzę przyszłych franczyzobiorców.

IMG 4116 min
IMG 4116 min

Metoda treningowa, jaką jest EMS, wywodzi się z fizjoterapii —  ma więc prozdrowotny charakter. Oferowana przez Studio Synergy usługa wpisuje się w branżę healthcare, mocno cenioną w dzisiejszych czasach. Dbanie o formę i zdrowie wkracza więc na jeszcze wyższy poziom. Zoptymalizowanie czasu trwania treningu (trwa tylko 20 minut) i zwiększenie intensywności aktywności fizycznej sprawia, że EMS jest maksymalnie efektywny.

Treningi EMS, przeprowadzane w kameralnych, butikowych studiach, pod opieką wykwalifikowanych trenerów personalnych z maksymalnie drugą osobą ćwiczącą, są usługą niezwykle atrakcyjną. Indywidualne podejście do klientów zapewnia w dzisiejszych niepewnych czasach bezpieczny i stabilny biznes. O tym goście targów również mieli okazję się dowiedzieć przy stoisku Synergy, gdzie CEO Bartłomiej Stanek prezentował zainteresowanym dostępną ofertę franczyzową Studia Synergy: 

“Oferujemy dwa warianty biznesowe, dopasowane do potrzeb i możliwości przyszłego franczyzobiorcy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i wsparcie już od pierwszych procesów założenia własnego Studia Synergy. Stawiamy na nieustanny rozwój i zależy nam na dotarciu z naszą innowacyjną usługą do jak największej ilości osób. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne jest zdrowie i dobre samopoczucie — chcemy więc umożliwić łatwiejsze zadbanie o te kwestie mieszkańcom coraz większej ilości miast”.

IMG 4179 min
IMG 4179 min

Oferta franczyzowa Studia Synergy przedstawiana jest wszystkim zainteresowanym również indywidualnie podczas prezentacji franczyzowej w siedzibie przy ulicy Kieleckiej w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu!

Beata Sitarz
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane