Studio Synergy w centrum Radomia! Wkrótce otwarcie! Poznaj trening przyszłości – 20 minut w tygodniu!

Radom - 21 października 2021
synergy radom wpis otwarcie min 1

Tygodnie przygotowań, szkoleń, organizacji – tak powstało Studio Synergy w Radomiu! Pierwszy lokal marki w województwie mazowieckim! Czy Radomiacy są gotowi na “trening 20 minut”? 

W samym centrum Radomia, na Placu Jagiellońskim 5 już mieni się zielone logo Studio Synergy. Kameralny butik z treningiem EMS już jest gotowy na powitanie pierwszych klientów. W kolejny wtorek, 26 października nastąpi wielkie otwarcie! 

synergy radom wpis otwarcie min

Czym jest “EMS – trening 20 minut”? Skrót EMS pochodzi z języka angielskiego i oznacza Electrical Muscle Stimulation, czyli elektrostymulacja mięśni. Ten typ treningu był wcześniej stosowany w fizjoterapii podczas rehabilitacji. Przez lata ta aktywność ewoluowała w miejski trend, który służy zapracowanym. Jedna sesja EMS trwa tylko 20 minut, dzięki swojej intensywności (pobudza 90% mięśni!). Taka aktywność powinna być stosowana tylko jeden raz w tygodniu, więc każdy znajdzie na nią czas! 

Dodatkowo podczas każdej sesji czuwa profesjonalny trener personalny, który pomaga w osiągnięciu celu np. wymarzonej sylwetki lub eliminacji bólu pleców. Trening EMS jest całkowicie bezpieczny – bez ciężarków (to nie siłownia!). Nie trzeba też przynosić specjalnego sprzętu – strój do EMS dostajesz na miejscu. 

Klientów z okazji otwarcia czeka masa niespodzianek! Trening wprowadzający EMS w Studio Synergy Radom będzie całkowicie bezpłatny do 26 listopada, a decydując się na karnet można otrzymać 20% dożywotniej zniżki. 

Studio Synergy to najdłużej działająca sieć EMS w Polsce. Od 6 lat z sukcesem działa w Krakowie, a od tego roku również w Katowicach, w Liszkach i w Bielsku-Białej.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane