Tak może wyglądać Twoje studio treningu EMS! — otwarcie Synergy w Żyrardowie

Franczyza, Trening Personalny - 20 lutego 2023
artykul grafika 7

Tygodnie przygotowań, szkoleń i organizacji — tak powstało kolejne Studio Synergy w województwie mazowieckim — tym razem w Żyrardowie. Czy mieszkańcy są gotowi na “trening 20 minut”?

Kameralny butik z indywidualnym treningiem EMS powitał już pierwszych klientów. Wielkie otwarcie miało miejsce 13 lutego. Zainteresowanie w przypadku mniejszych miast zawsze bywa dla nas zaskakujące i kilkukrotnie przewyższa oczekiwania. Ale czym właściwie jest trening EMS?

Skrót EMS pochodzi z języka angielskiego i oznacza Electrical Muscle Stimulation, czyli elektrostymulację mięśni. Ten typ treningu wywodzi się z fizjoterapii. Przez lata aktywność ewoluowała w miejski trend, który służy naszym klientom. Taka aktywność trwa jedynie 20 minut i odbywa się raz w tygodniu, więc każdy znajdzie na nią czas!

Podczas każdej sesji nad klientem czuwa profesjonalny trener, który pomaga w osiągnięciu upragnionych celów oraz dostosowuje trening do indywidualnych możliwości i predyspozycji. Trening jest całkowicie bezpieczny, a przy tym niezwykle skuteczny!

Na klientów z okazji otwarcia czeka wiele niespodzianek w pierwszym miesiącu funkcjonowania studia. Trening wprowadzający można odbyć w promocyjnej cenie -50%. Można też uzyskać 20% dożywotniej zniżki!

Jesteś zainteresowany treningiem? Zapisz się tutaj.
Do zobaczenia!

error: Kopiowanie treści jest zablokowane