Takiego konkursu jeszcze nie było!

Trening Personalny - 6 lipca 2020
CoCieNapedza konkurs fitness Studio Synergy EMS Krakow trening EMS Krakow trening Krakow EMS trening EMS treningi Krakow Synergy Krakow konkurs online

Studio Synergy startuje z konkursem, jakiego polska branża fitness jeszcze nie widziała! Wystarczy jedno zdjęcie, by sięgnąć po nagrodę główną, którą jest… aż 18-miesięczny karnet na trening EMS w najstarszej w Krakowie sieci EMS.

#CoCięNapędza – to nazwa akcji i hashtag, który należy umieścić przy zdjęciu konkursowym. EMS w Synergy trenujesz przede wszystkim dla siebie, jednak wiadomo, że każdy z nas ma swoją motywację. A co napędza Ciebie?

Motywacja do treningu, diety, a może po prostu do życia? Studio Synergy EMS Kraków daje uczestnikom konkursu pełną dowolność pod kątem tego, jak zinterpretują zadanie konkursowe i co znajdzie się na zdjęciu. Najważniejsze, by fotografia – którą należy umieścić w komentarzu pod głównym postem konkursowym na Facebooku Synergy – odpowiadała na tytułowe pytanie “Co Cię napędza?”.

Uczestnicy mają czas do końca wakacji (do 31 sierpnia), by zmierzyć się z tym wyzwaniem. Autor zdjęcia, które w pozytywny sposób najbardziej zaskoczy jury Studia Synergy, będzie przez 1,5 roku trenował EMS bezpłatnie. Laureaci z miejsc 2-5. otrzymają jednorazową możliwość bezpłatnego treningu, a osoby z miejsc 2-3. dodatkowo zestaw energetycznych gadżetów Studia Synergy. Ogłoszenie wyników nastąpi maksymalnie w połowie września. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU: https://bit.ly/cocienapedzaregulamin

error: Kopiowanie treści jest zablokowane