Targi Franczyza 2020 – Spotkaj Studio Synergy w Warszawie!

Trening Personalny - 10 września 2020
franczyza silownia franczyza fitness

Co to jest franczyza? To gotowy pomysł na biznes! Franczyza fitness Studio Synergy oferuje sprawdzone rozwiązania, wieloletnie doświadczenie i pełne wsparcie wraz ze szczegółowymi materiałami, jak prowadzić swoje studio oferujące trening EMS. Już w październiku (15-17) odbędą się Targi Franczyza 2020 w Warszawie – spotkaj nas i dowiedz się więcej!

Od 15 do 17 października Targi Franczyza organizowane będą w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To już 18. edycja tych targów. Franczyza oferty? Znajdziesz ich tam setki. Podczas trzech dni spotkań, tysiące przedsiębiorców będą miały okazję dowiedzieć się nie tylko, franczyza co to, ale także poznać atrakcyjne pomysły na biznes.

Żabka franczyza? Dajemy alternatywę – franczyza fitness!

Żabka franczyza to jeden z najbardziej znanych konceptów franczyzowych. Tymczasem franczyza fitness czy też franczyza siłownia, która może zainteresować każdego, kogo interesuje pomysł na firmę w niepewnych ekonomicznie czasach, to własne studio treningu EMS. Butikowe nowoczesne studia efektywnego treningu znanego jako “trening w 20 minut” to odpowiedź na współczesne potrzeby, gdy czasu jest mało, a każde z nas oczekuje indywidualnego podejścia i szybkich efektów ćwiczeń.

Studio Synergy to najdłużej działająca w Polsce sieć treningów EMS. Jako że Targi Franczyza 2020 to największe targi franczyzowe w Europie Środkowo-Wschodniej, nie może nas tam zabraknąć. W stolicy spotkasz nas w dniach 15-17 października (targi czynne są od 10.00 do 17.00 w czwartek i piątek oraz od 10.00 do 15.00 w sobotę). Ta franczyza siłownia – gdyż studia treningu EMS to “siłownie przyszłości” – gwarantuje inwestorom m.in. podręcznik franczyzowy, wypróbowane szczegółowe procedury, profesjonalne kampanie marketingowe, a także kompleksowe wsparcie od przygotowań aż po bieżące funkcjonowanie studia, z rekrutacją i szkoleniem personelu włącznie.

Pomysł na biznes – franczyza 2020: siłownie przyszłości

Jeśli chcesz poznać pewny pomysł na biznes w niepewnych czasach, spośród wielu franczyza oferty, na przykładzie Studio Synergy chętnie opowiemy Ci nie tylko, co to jest franczyza, ale też dlaczego warto wybrać właśnie nas. Pomysły na biznes prezentowane będą również w listopadzie i w grudniu – kolejne punkty naszego harmonogramu, to targi Business Idea Kraków (28-29.11) i targi Franczyza Days 2020 (12-13.12).

Spotkajmy się na targach albo po prostu po szczegóły o tym, jak wygląda profesjonalna franczyza fitness Studio Synergy Franchise kliknij TUTAJ! Do zobaczenia/usłyszenia!

error: Kopiowanie treści jest zablokowane