Trening EMS blisko natury!

Trening Personalny - 24 lipca 2020
1 Studio EMS Salwator fitness Salwator EMS Krakow trening EMS Krakow treningi Salwator Wodociagowa klub fitness Studio Synergy

Studio Synergy przy ulicy Wodociągowej 47 w Krakowie to wyjątkowa lokalizacja. Z daleka od zgiełku miasta, otoczone przyrodą. To miejsce, w którym nie tylko możesz ćwiczyć  trening EMS (znany też jako trening 20 minut), ale również odpoczniesz od ciągłego pędu. Iwona, o której pisaliśmy wcześniej – opowie, co wyróżnia jej studio. 

Pierwsze Studio Synergy 

Studio przy ulicy Wodociągowej to pierwsza lokalizacja, gdzie trening EMS Kraków przeprowadza Synergy. Mieści się w Klinice Medycyny Estetycznej BONA DEA, gdzie dla klientów dostępny jest piękny ogród. Uroczyste otwarcie miało miejsce 26 czerwca 2015 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie prowadzimy “treningi w 20 minut”, Kraków, mieszkańców dzielnicy Salwator zaprasza właśnie do tego studia. Jak mówi Iwona; “Jest to najdłużej działający lokal Studio Synergy. A ja pracuję tu od 2019 roku. Wcześniej szkoliłam się przy ulicy Kieleckiej”.

Tylko Ty i trener

To kameralne studio, gdzie treningi prowadzone są jeden na jeden. Tu możesz poczuć się jak prawdziwy VIP! Trener zawsze jest na wyłączność klienta, panuje tu przyjacielska atmosfera. “Z wieloma osobami utrzymuję kontakt poza studiem. Tutaj wszyscy czują się bardzo swobodnie. Czasami mam wrażenie, że jestem dla nich nie tylko trenerką, ale też po prostu koleżanką” – podkreśla Iwona. 

2 Studio EMS Salwator fitness Salwator EMS Krakow trening EMS Krakow treningi Salwator Wodociagowa klub fitness Studio Synergy.jpg

Szukasz miejsca, które będzie dla Ciebie odskocznią od tłumów? Gdzie będziesz  mogła/mógł  zadbać o swój wygląd? I poczuć się lepiej po zaledwie 20 minutach treningu? Zapraszamy na Wodociągową! Pod czujnym okiem trenerki Iwony osiągniesz swój cel!

Anna Furtek
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane