Trening EMS pod okiem mistrza!

Trening Personalny - 17 września 2020
kuba 1

Zastanawiała/eś się kiedyś, jak to jest trenować z mistrzem? W Studio Synergy Bronowice (ul. Przybyszewskiego 71) możesz się o tym przekonać, zapisując się na 20-minutowy trening EMS Kraków! 

Trener Jakub ze Studio Synergy EMS Kraków – Bronowice, o swojej przygodzie ze sportem mówi tak: “Jako młody chłopak uwielbiałem filmy akcji, w których bohaterowie trenowali sztuki walki. Dlatego naturalne było, że zainteresowałem się kung-fu. Też chciałem tak umieć i być jak Bruce Lee albo Jackie Chan. Zawsze czułem wielkie wsparcie ze strony mojej rodziny, dlatego wiedziałem, że jest to sport dla mnie i sobie poradzę”.

Od hobbysty do profesjonalisty 

Na początku kung-fu było dla Jakuba po prostu pasją, sposobem na spędzanie wolnego czasu. Moment przełomowy nastąpił po obejrzeniu dokumentu o wojownikach z Shaolin. Wtedy zrozumiał, że jest to sport, w którym chce się spełniać. “Zacząłem trenować jeszcze więcej i ciężej. Chciałem być najlepszy. Kung-fu i ogólnie sport stały się nieodłączną częścią mojego życia. Wiele czasu poświęcam na ćwiczenia. Oprócz kung-fu trenowałem siłowo, żeby zwiększyć wytrzymałość, ćwiczyłem również rozciąganie. Do tej pory potrafię zrobić szpagat!”. Swoją drogę zaczął w niewielkiej sekcji sztuk walki. Następnie trafił do Centrum Choy Lee Fut Kung Fu, gdzie trenował pod okiem specjalistów. Właśnie wtedy jego sportowa kariera zaczęła nabierać tempa. 

118173855 733051530880623 3607305933062217463 n

“Moje pierwsze zawody – mistrzostwa Małopolski, były dla mnie bardzo stresujące, Nigdy wcześniej nie występowałem przed publicznością, dlatego byłem lekko przerażony! Mimo tego, że nie czułem się pewnie i wiedziałem, iż nie jest to maksimum moich możliwości –  wróciłem do domu z dwoma srebrnymi medalami. To napędziło mnie jeszcze bardziej! Do kolejnych zawodów przygotowywałem się bardzo skrupulatnie i wiem, że poświęcony czas naprawdę się opłacił. Zdobyłem cztery złote medale i co najważniejsze – zostałem powołany do reprezentacji Polski w kung-fu. Jeszcze tego samego roku pojechałem do Chin na mistrzostwa świata”.

Determinacja kluczem do sukcesu! 

“Trenowałem niemal cały czas! Przygotowania do mistrzostw świata były bardzo intensywne. Jeździłem na szkolenia i obozy po całej Polsce” – wspomina Jakub. Na mistrzostwach świata startuje około 6000 zawodników z całego świata. Dla Chin było to wydarzenie tej samej rangi, co igrzyska olimpijskie.

Wywalczyłem brązowy medal na mistrzostwach świata, sam nie mogłem w to uwierzyć! Na początku mojej drogi ze sportem myślałem, że niesamowitym osiągnięciem było zrobienie szpagatu, a teraz… brązowy medal na mistrzostwach świata, złoty i srebrny medal na mistrzostwach Europy oraz wielokrotne mistrzostwo Polski! Naprawdę nie można się poddawać i trzeba dążyć do wyznaczonych celów!”.

Chcesz się przekonać, jak wygląda trening w 20 minut Kraków pod okiem “mistrza Jakuba”? Sprawdź ems Kraków w Studio Synergy!

Anna Furtek

Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane