Blog

Trening EMS pod okiem mistrza!

@developers
Blog

Trening EMS pod okiem mistrza!

@developers
Zastanawiała/eś się kiedyś, jak to jest trenować z mistrzem? W Studio Synergy Bronowice (ul. Przybyszewskiego 71) możesz się o tym przekonać, zapisując się na 20-minutowy trening EMS Kraków!

Zastanawiała/eś się kiedyś, jak to jest trenować z mistrzem? W Studio Synergy Bronowice (ul. Przybyszewskiego 71) możesz się o tym przekonać, zapisując się na 20-minutowy trening EMS Kraków! 

Trener Jakub ze Studio Synergy EMS Kraków – Bronowice, o swojej przygodzie ze sportem mówi tak: “Jako młody chłopak uwielbiałem filmy akcji, w których bohaterowie trenowali sztuki walki. Dlatego naturalne było, że zainteresowałem się kung-fu. Też chciałem tak umieć i być jak Bruce Lee albo Jackie Chan. Zawsze czułem wielkie wsparcie ze strony mojej rodziny, dlatego wiedziałem, że jest to sport dla mnie i sobie poradzę”.

Od hobbysty do profesjonalisty 

Na początku kung-fu było dla Jakuba po prostu pasją, sposobem na spędzanie wolnego czasu. Moment przełomowy nastąpił po obejrzeniu dokumentu o wojownikach z Shaolin. Wtedy zrozumiał, że jest to sport, w którym chce się spełniać. “Zacząłem trenować jeszcze więcej i ciężej. Chciałem być najlepszy. Kung-fu i ogólnie sport stały się nieodłączną częścią mojego życia. Wiele czasu poświęcam na ćwiczenia. Oprócz kung-fu trenowałem siłowo, żeby zwiększyć wytrzymałość, ćwiczyłem również rozciąganie. Do tej pory potrafię zrobić szpagat!”. Swoją drogę zaczął w niewielkiej sekcji sztuk walki. Następnie trafił do Centrum Choy Lee Fut Kung Fu, gdzie trenował pod okiem specjalistów. Właśnie wtedy jego sportowa kariera zaczęła nabierać tempa. 

118173855 733051530880623 3607305933062217463 n

“Moje pierwsze zawody – mistrzostwa Małopolski, były dla mnie bardzo stresujące, Nigdy wcześniej nie występowałem przed publicznością, dlatego byłem lekko przerażony! Mimo tego, że nie czułem się pewnie i wiedziałem, iż nie jest to maksimum moich możliwości –  wróciłem do domu z dwoma srebrnymi medalami. To napędziło mnie jeszcze bardziej! Do kolejnych zawodów przygotowywałem się bardzo skrupulatnie i wiem, że poświęcony czas naprawdę się opłacił. Zdobyłem cztery złote medale i co najważniejsze – zostałem powołany do reprezentacji Polski w kung-fu. Jeszcze tego samego roku pojechałem do Chin na mistrzostwa świata”.

Determinacja kluczem do sukcesu! 

“Trenowałem niemal cały czas! Przygotowania do mistrzostw świata były bardzo intensywne. Jeździłem na szkolenia i obozy po całej Polsce” – wspomina Jakub. Na mistrzostwach świata startuje około 6000 zawodników z całego świata. Dla Chin było to wydarzenie tej samej rangi, co igrzyska olimpijskie.

Wywalczyłem brązowy medal na mistrzostwach świata, sam nie mogłem w to uwierzyć! Na początku mojej drogi ze sportem myślałem, że niesamowitym osiągnięciem było zrobienie szpagatu, a teraz… brązowy medal na mistrzostwach świata, złoty i srebrny medal na mistrzostwach Europy oraz wielokrotne mistrzostwo Polski! Naprawdę nie można się poddawać i trzeba dążyć do wyznaczonych celów!”.

Chcesz się przekonać, jak wygląda trening w 20 minut Kraków pod okiem “mistrza Jakuba”? Sprawdź ems Kraków w Studio Synergy!

Anna Furtek

Studio Synergy

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19