Trening EMS z rycerzem i z… wicemistrzem świata!

Trening Personalny - 13 października 2020
trening ems krakow centrum

Szukasz skutecznej opcji dbania o formę w sercu Krakowa? Studio Synergy Centrum przy ulicy Kieleckiej to niezwykła ekipa pasjonatów. Trening EMS Kraków czeka na Ciebie pod okiem m.in. wicemistrza świata w mountainboardzie czy… prawdziwego rycerza! Wystarczy 20 minut w tygodniu – przekonaj się, jak działa “trening w 20 minut”!

„W studiu prowadzącym trening EMS przy ulicy Kieleckiej możesz spodziewać się wykwalifikowanej i usportowionej ekipy trenerskiej. W składzie Synergy Centrum posiadamy m.in. 3-krotnego wicemistrza świata mountainboardzie i rycerza biorącego czynny udział w walkach i turniejach. Wybór należy do Ciebie!” – uśmiecha się Dymitr Kapinus, manager koordynujący studio fitness – trening EMS Kraków w krakowskim Śródmieściu.

Trening EMS Kraków – odwiedź najmłodsze studio!

Jakie są największe atuty Studia Synergy Centrum i co wyróżnia team z Kieleckiej spośród pozostałych (Bronowice, Salwator i Podgórze) studiów w Krakowie? „Jak sama nazwa wskazuje – centrum. Z każdego miejsca w mieście jest niedaleko do studia przy Kieleckiej. Jeżeli masz trudności z dojazdem autem, jesteś w stanie dostać się do nas bez najmniejszych problemów komunikacją miejską. Studio EMS Kraków Synergy Centrum jest również najnowszą lokalizacją Synergy, którą warto odwiedzić choćby z tego względu”.

silownia krakow centrum ems

„Większość ekipy trenerskiej przy ulicy Kieleckiej to absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Każdy trener personalny Kraków, którego u nas spotkasz, ma odpowiednie kwalifikacje i niepowtarzalne doświadczenie. Od prowadzących nasz trening EMS możesz uzyskać wsparcie w zakresie od odpowiedniego żywienia, suplementacji, dodatkowej aktywności fizycznej czy porad dotyczących poprawy motoryki.  A nawet – rady odnośnie… doboru odpowiedniej zbroi rycerskiej, nauki backflipa albo budowania skutecznych nawyków do pokonywania 20 kilometrów dziennie na rolkach” – uśmiecha się Dymitr Kapinus.

Pozytywny kop, czyli trening w 20 minut

Nie wiesz, czym jest trening EMS Kraków, a perspektywa treningów zaledwie 20 minut w tygodniu wydaje Ci się kusząca? „Jeżeli szukasz aktywności, która da Ci pozytywnego kopa, postawi Cię na nogi i zapewni sprawność na długi czas, nie zabierając wielu godzin tygodniowo – lepiej trafić nie mogłeś! W każdym z naszych studiów spotkasz wyjątkowych ludzi oraz poznasz najwyższą jakość treningu EMS. Dłuższego doświadczenia w prowadzeniu treningów EMS w ramach sieci studio fitness nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce. Jeśli nie spróbujesz, to nie dowiesz się, co tracisz!” – zaprasza manager Studio Synergy Centrum przy ul. Kieleckiej 1.

Zapisz się na trening wprowadzający TUTAJ i przekonaj się sam(a)!

Damian Juszczyk
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane