Trenuj w męskim gronie, czyli trening EMS w Studio Synergy Bronowice

Trening Personalny - 3 września 2020
IMG 7145

Tomek, Michał, Kuba, Martin – z tymi trenerami poznasz trening EMS Kraków w Studio Synergy Bronowice przy ul. Przybyszewskiego. Jeśli lubisz trenować efektywnie pod czujnym okiem prawdziwych profesjonalistów, zapisz się na wprowadzający “trening w 20 minut”!

“Każdy z nas zna się na czymś innym. Dzięki czemu mamy możliwość doradzenia w różnych dziedzinach sportu i zdrowego stylu życia. A oprócz tego dogadujemy się i tworzymy zgrany zespół” – mówi Tomasz, manager studia, który oprócz prowadzenia trening 20 minut Kraków zajmuje się samoobroną i sportami walki. Dodatkowo, jest instruktorem strzelectwa sportowego i bojowego. Pasją trenera Michała są trójbój siłowy, jazda na rolkach oraz taniec. Kuba oprócz tego, że specjalizuje się w dietetyce sportowej, na koncie ma wiele osiągnięć, takich jak wicemistrzostwo Europy oraz wielokrotne mistrzostwo Polski w kung-fu. Martin natomiast interesuje się kulturystyką i sportami sylwetkowymi. Wśród jego sukcesów jest m.in. podwójny złoty medal w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Kulturystyce i Fitnessie. 

118599961 1015751862196212 5393253160955487451 n

Trening 20 minut – efektywność i oszczędność czasu

Klienci, którzy odwiedzają Studio Synergy przy ulicy Przybyszewskiego często mówią, że gdyby nie EMS, w ogóle nie uprawialiby sportu. Studio znajduje się w otoczeniu wielu korporacji. Dlatego większość naszych klientów w tym rejonie, to ludzie, którzy są bardzo zabiegani i nie mają czasu na długie treningi. Jak mówi nasza klientka Krystyna; ”Spędzam wiele godzin przy biurku, nie mam czasu na aktywność, a tutaj 20 minut – to naprawde mobilizuje i daje świetne efekty!”. “Nasi klienci przychodzą się tu wyżyć, wyrzucić z siebie stres i emocje. Na treningach dają z siebie sto procent” – dodaje trener Michał.

Nie tylko trening!

To największe Studio Synergy, w którym oferujemy szeroki zakres usług. Możecie u nas skorzystać nie tylko z formy, jaką jest trening EMS Kraków, ale również z porady dietetycznej czy masażu. Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym trenerzy zmotywują cię do działania, posłużą radą i przeprowadzą świetny “trening w 20 minut Kraków” – wiesz, gdzie nas znaleźć! Do zobaczenia w studio fitness Kraków przy ul. Przybyszewskiego 71!

Anna Furtek
Studio Synergy

error: Kopiowanie treści jest zablokowane