W Synergy trenujemy bez obaw!

Trening Personalny - 18 czerwca 2020
Trening bezkontaktowy

Zastanawiasz się, czy wracać na treningi już teraz, czy jednak jeszcze poczekać? Nie chcesz narażać się na kontakt z wieloma osobami? Nie musisz się martwić – w Studiu Synergy EMS trenujemy kameralnie i bezpiecznie! 

36,6? Zapraszamy!

Przyzwyczailiśmy się do tego, że zaraz po wejściu do Studia Synergy przybijamy piątkę z trenerem. Niestety, na jakiś czas musimy z tego zrezygnować – “pięć na odległość” musi nam wystarczyć. Trener ubrany w ochronną maseczkę i rękawiczki, dla formalności mierzy temperaturę każdemu klientowi. Jeśli temperatura Twojego ciała mieści się w przedziale 36-37 stopni Celsjusza, śmiało możemy zaczynać trening! 

Ręce do dezynfekcji na start

Mimo że nie masz bezpośredniego kontaktu z maszyną treningową i trenerem, ręce muszą być zdezynfekowane! Zaraz przy wejściu czeka dozownik, z którego należy skorzystać. Nasi trenerzy dbają o czystość i odkażenie wszystkich sprzętów. Przed każdym treningiem, dezynfekowane są maszyny, klamki w całym studiu, toalety i szatnie. Jak mówi trenerka Patrycja; “U nas w studiu jest bezpiecznie – zawsze było bezpiecznie. Wprowadziliśmy dodatkowo dezynfekcję, żeby nasi klienci mogli się skupić wyłącznie na treningu i dobrej zabawie”.

Pełne napięcie mięśni – bez oporów

W Studiu Synergy nie opieramy się treningom, ale niestety na jakiś czas musimy zrezygnować z oporów stosowanych przez trenerów. Zastanawiacie się, czym są te ”opory”? Jest to sposób na dodatkowe wzmacnianie napięcia mięśniowego.

Dezynfekcja strojów to u nas norma

Stroje treningowe, takie jak kamizelki, zawsze były w Synergy dezynfekowane. Dodatkowo, mają one antybakteryjną powłokę, dlatego nie musisz się o nic martwić – my zadbaliśmy o wszystko! Tobie pozostaje przyjść na 20-minutowy trening w naszym kameralnym studiu i dać z siebie sto procent!

Autor: Anna Furtek

error: Kopiowanie treści jest zablokowane