Blog

W Synergy trenujemy bez obaw!

@developers
Blog

W Synergy trenujemy bez obaw!

@developers
Zastanawiasz się, czy wracać na treningi już teraz, czy jednak jeszcze poczekać? Nie chcesz narażać się na kontakt z wieloma osobami? Nie musisz się martwić – w Studiu Synergy EMS trenujemy kameralnie i bezpiecznie!

Zastanawiasz się, czy wracać na treningi już teraz, czy jednak jeszcze poczekać? Nie chcesz narażać się na kontakt z wieloma osobami? Nie musisz się martwić – w Studiu Synergy EMS trenujemy kameralnie i bezpiecznie! 

36,6? Zapraszamy!

Przyzwyczailiśmy się do tego, że zaraz po wejściu do Studia Synergy przybijamy piątkę z trenerem. Niestety, na jakiś czas musimy z tego zrezygnować – “pięć na odległość” musi nam wystarczyć. Trener ubrany w ochronną maseczkę i rękawiczki, dla formalności mierzy temperaturę każdemu klientowi. Jeśli temperatura Twojego ciała mieści się w przedziale 36-37 stopni Celsjusza, śmiało możemy zaczynać trening! 

Ręce do dezynfekcji na start

Mimo że nie masz bezpośredniego kontaktu z maszyną treningową i trenerem, ręce muszą być zdezynfekowane! Zaraz przy wejściu czeka dozownik, z którego należy skorzystać. Nasi trenerzy dbają o czystość i odkażenie wszystkich sprzętów. Przed każdym treningiem, dezynfekowane są maszyny, klamki w całym studiu, toalety i szatnie. Jak mówi trenerka Patrycja; “U nas w studiu jest bezpiecznie – zawsze było bezpiecznie. Wprowadziliśmy dodatkowo dezynfekcję, żeby nasi klienci mogli się skupić wyłącznie na treningu i dobrej zabawie”.

Pełne napięcie mięśni – bez oporów

W Studiu Synergy nie opieramy się treningom, ale niestety na jakiś czas musimy zrezygnować z oporów stosowanych przez trenerów. Zastanawiacie się, czym są te ”opory”? Jest to sposób na dodatkowe wzmacnianie napięcia mięśniowego.

Dezynfekcja strojów to u nas norma

Stroje treningowe, takie jak kamizelki, zawsze były w Synergy dezynfekowane. Dodatkowo, mają one antybakteryjną powłokę, dlatego nie musisz się o nic martwić – my zadbaliśmy o wszystko! Tobie pozostaje przyjść na 20-minutowy trening w naszym kameralnym studiu i dać z siebie sto procent!

Autor: Anna Furtek

Powrót do bloga

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia
@developers

Trening EMS

Dla zapracowanych i dla poszukujących zdrowia oraz sylwetki bez zbędnego wysiłku!

umów trening

Zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź czy jesteśmy już blisko Twojego miejsca zamieszkania lub Twojej pracy.

nasze studia

Newsletter

Nie pozwól, by ważne informacje Cię ominęły. Bądź na bieżąco z wszystkimi nowościami! Zapisz się do naszego newslettera.

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19