Wspieraj z nami Szlachetną Paczkę!

Trening Personalny - 29 listopada 2021
synergy szlachetna paczka min

Święta tuż-tuż! W tym czasie w szczególności pamiętamy o potrzebujących. Przesyłamy impuls z miłością i uśmiechem do tych, którzy mieli mniej szczęścia. Z tego powodu postanowiliśmy wesprzeć po raz pierwszy organizację Szlachetnej Paczki. Wybraliśmy Rodzinę z Nowego Sącza – Panią Krystynę, Pana Piotra oraz ich syna Jana.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że w tym roku wspieramy Szlachetną Paczkę. Pomysł zaangażowania się w tę akcję narodził się na zeszłorocznym spotkaniu wigilijnym #SynergyTeam i udało nam się dotrzymać słowa! – mówi CEO Studio Synergy, Bartłomiej Stanek. – W inicjatywę zaangażowali się również nasi franczyzobiorcy z Katowic, z Bielska-Białej, z Liszek oraz z Radomia. Ogromnie nas cieszy, że możemy się jednoczyć również w takich chwilach jako sieć, nie tylko w kwestiach biznesowych. – dodaje.

Zbiórkę można wesprzeć online, dokonując dowolnej wpłaty tutaj. W klubowych szatniach Studio Synergy (we wszystkich lokalizacjach) nasi klienci mogą również skanować telefonem kod QR, który prowadzi do zbiórki.

W zbiórkę włączają się aktywnie nasi pracownicy z rodzinami oraz klienci Studio Synergy. . Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrealizować potrzeby rodziny. Uśmiech Pani Krystyny, Pana Piotra i Jana będzie dla nas największą nagrodą – zapewnia Patrycja Suchojad, Dyrektor ds. zarządzania siecią Studio Synergy.

Zbiórka pieniędzy dla wybranej rodziny potrwa do 9 grudnia. Szczegółowy profil rodziny można przeczytać tu.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane