ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Chcesz poznać nowy wymiar treningu, jakim jest EMS? Zapisz się na darmowy trening wprowadzający w Studio Synergy Bibice!

Szukasz skutecznej metody treningowej, która pozwoli Ci osiągnąć wymarzone efekty i nie zajmie dużo czasu? Wypróbuj EMS i ćwicz tylko 20 minut raz w tygodniu!

Darmowy trening wprowadzający

  Ile czasu trzeba zarezerwować na pierwszy EMS trening Bibice? 
  Trening wprowadzający trwa około 1,5 godziny i obejmuje konsultacje z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny, analizę i interpretację wyników składu ciała oraz sam trening. Odbywa się on w dwóch etapach. Klient otrzymuje od nas ubranie treningowe, skarpetki i ręcznik. Oferujemy też wodę oraz kawę.

  Co muszę zabrać na trening z elektrostymulacją? 
  Ubranie oraz skarpetki klienci dostają na miejscu. Jeżeli chodzi o bieliznę –  można ze sobą zabrać sportowe stringi. Istnieje także możliwość ćwiczenia we własnym obuwiu. 

  Czy trening EMS jest bezpieczny? 
  Oferujemy trening zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Działamy zgodnie z zasadami Safety First.

  EMS to innowacyjna, wysoce skuteczna metoda treningowa. Opiera się na pracy z własnym ciałem, wzmacnianej przez impulsy elektryczne, które wywołują kontrolowane skurcze mięśni. Jest to więc idealne rozwiązanie dla zabieganych osób, które cenią swój czas. Zamiast długich godzin na siłowni, bieżni czy rowerze, wystarczy 20 minut raz w tygodniu! 

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane