ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Ćwicz bezpiecznie i skutecznie! Bez tłumów i kontaktu ze sprzętem, w kameralnym studiu.

Poznaj trening personalny EMS – wystarczy 20 minut w tygodniu!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Obawiasz się koronawirusa? Chcesz zbudować lub utrzymać formę, ale nie chcesz odwiedzać dużych skupisk ludzi? To możliwe!

  Trening EMS to nowoczesna forma treningu personalnego. To skuteczny i bezpieczny trening Kraków. Ćwiczysz zaledwie raz w tygodniu – co więcej, to trening w 20 minut!

  Zapisz się na trening wprowadzający w butikowym, kameralnym studiu. Poczuj się świetnie po treningu i bezpiecznie w trakcie ćwiczeń! Dzięki dodatkowym procedurom bezpieczeństwa zrobimy wszystko, abyś mógł/mogła skupić się tylko na treningu. Trening EMS Kraków – ćwicz bezpiecznie w Studio Synergy!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane