Lokalizacja:

Przybyszewskiego 71, Kraków
kom. 500 042 535
e-mail: przybyszewskiego@studiosynergy.pl
godziny otwarcia : Pn-Pt 7-22, Sb 8-14

Jesteś u nas pierwszy raz?
Skorzystaj z treningu wprowadzającego!


Sprawdź pozostałe:

> Kielecka 1, Kraków
> Piwna 19, Kraków
> Wodociągowa 47, Kraków

Zapisz się na trening EMS w Studio Synergy Bronowice

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

STUDIO SYNERGY przy ulicy Przybyszewskiego 71/Armii Krajowej  w Krakowie – synergia sportu i zdrowia.

Studio Synergy w Bronowicach jest zlokalizowane na rogu ulicy Przybyszewskiego 71 i Armii Krajowej, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków Galileo, Newton oraz Edison wchodzącym w skład Centrum Biurowego GTC.

Lokalizacja nieopodal ul. Armii Krajowej zapewnia szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Dojazd samochodem do centrum Krakowa to tylko 7 minut, zaś do autostrady A4 i lotniska w Balicach około 15 minut. Studio jest zaprojektowane przez jedną z najlepszych, polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe. Dekoracja wnętrza została wykonana przez znaną pracownię florystyczną Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Studio w Bronowicach oferuje trening EMS w parach, a także dietetykę jako dodatkową usługę prozdrowotną. Naszą misją jest stworzenie Studia, w którym każdy, będzie mógł zdrowo i aktywnie spędzać czas. Dlatego połączenie treningu EMS 20 minut raz w tygodniu z odpowiednim odżywianiem i regeneracją po treningową w postaci masażu stanowi idealną synergię sportu i zdrowia.

Studio Synergy Przybyszewskiego 71
5.0
Based on 37 reviews
powered by Google
Adam Majcher
Adam Majcher
09:58 16 Apr 20
Polecam, 20 min treningu a daje się w znaki parę dni.Profesjonalna obsługa.
Tomasz Stankiewicz
Tomasz Stankiewicz
08:17 09 Mar 20
Po treningach zauważyłem zniknięcie bólu w okolicach odcinka lędźwiowego podczas biegania i nie tylko. Trening krótki ale mega wyczerpujący. Kadra trenerska miła i uprzejma chętnie się dzieli swoją wiedzą na różne sportowe tematy (w moim przypadku bieganie). Duży nacisk na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Polecam w 100%
Łukasz Myśliwiec
Łukasz Myśliwiec
18:28 03 Feb 20
Trening krótki, ale bardzo intensywny - 20 min, a człowiek jest mega zmęczony. Wśród trenerów widać pełen profesjonalizm, szczególnie u Sylwii, Basi, Tomka i Kuby, z którymi miałem okazję trenować. Do treningu podchodzą indywidualnie, nie zawsze trzymając się ćwiczeń zaplanowanych w danym okresie. Na prawdę fantastyczne miejsce i świetna atmosfera. Aż chciałoby się powiedzieć 'dlaczego tylko raz w tygodniu? ' :DGorąco polecam studio Synergy.
Michał Matyasik
Michał Matyasik
21:18 10 Jan 20
Super trening, kompetentni trenerzy, polecam kazdemu
Adrian Jarząbek
Adrian Jarząbek
14:58 29 Oct 19
Gorąco polecem studio Synergy z uwagi na bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Trenerzy zarażają energią, przez co 20 minutowy trening staje się czystą przyjemnością.
Katarzyna Janik
Katarzyna Janik
13:13 28 Oct 19
Wspaniała atmosfera, profesjonalni i zaangażowani trenerzy, ćwiczenia dobrane do możliwości klienta. Polecam w 100 procentach.
Next Reviews
error: Kopiowanie treści jest zablokowane