Nasi eksperci odpowiadają na najczęściej zadawane pytania w Studio Synergy

Studio Synergy to pierwsze studia w Małopolsce i jedno z pierwszych miejsc w kraju specjalizujących się tylko w treningu EMS. Mamy najdłuższe doświadczenie w stosowaniu tej metody treningowej, a nasi eksperci są certyfikowanymi trenerami, przeszkolonymi przez międzynarodową Akademię treningową EMS.
Trening EMS jest jedną z najbezpieczniejszych metod treningowych dostępnych na rynku. Elektrostymulacja ma swoje korzenie w rehabilitacji, a sam trening odbywa się bez obciążenia w postaci ciężarów. Należy jednak pamiętać, że bezpieczny i efektywny trening EMS całego ciała musi być przeprowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską. Wszyscy trenerzy w Studio Synergy są przeszkoleni i posiadają certyfikaty producenta.
Trening EMS jest jedną z najbardziej efektywnych metod treningowych. Zostało to udowodnione wieloma badaniami przeprowadzonymi m.in. w niemieckich uniwersytetach.
Trening elektrostymulacji mięśniowej całego ciała ma bardzo szerokie spektrum zastosowania, dlatego każdy klient, który ma swój, indywidualny cel treningowy znajdzie coś dla siebie w naszej formie treningowej. Na treningu wprowadzającym nasi eksperci przeprowadzą dokładny wywiad, podczas którego szerzej objaśniamy działanie treningu EMS w kontekście indywidualnego celu treningowego.
Trening EMS oczywiście nie boli. Wykwalifikowana kadra trenerska w naszych studiach zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo podczas treningu.
Trening EMS ma swoje korzenie w rehabilitacji, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla rekonwalescentów powracających do formy po kontuzji. W treningu nie stosujemy ciężarów, a sam impuls wyrównuje dysbalans mięśniowy, który mógł pojawić się w trakcie kontuzji.
Na trening wprowadzający nie trzeba nic ze sobą zabierać. Na pierwszej sesji otrzymasz od nas specjalny strój treningowy ze skarpetami treningowymi, ręcznik, wodę oraz kawę. Wszystkie studia treningowe posiadają łazienki z prysznicami.
Ideą treningu w Studio Synergy jest możliwość wykonania szybkiego, ale efektywnego treningu niezależnie od lokalizacji naszego studia. Dlatego mając jeden karnet klienci Studia Synergy mogą korzystać z różnych obiektów.
Oczywiście, korzystając z treningu EMS można korzystać z innych form aktywności. Należy mieć jednak na uwadze intensywność treningu EMS oraz okres regeneracji po treningu. Dlatego nasi eksperci podczas treningu wprowadzającego doradzą Tobie w jaki sposób łączyć inne aktywności z treningiem EMS, aby był on najbardziej efektywny.
Trening EMS trwa tylko 20 minut, ponieważ jako jedyna forma treningowa na świecie stymuluje wszystkie grupy mięśniowe jednocześnie wraz z warstwami głębokimi. Oznacza to, że jest proces treningu jest jeszcze bardziej efektywny. Aby trening był najbardziej skuteczny odbywa się tylko 1 raz w tygodniu. Związane jest to z wydłużoną regeneracją mięśniową.
Skuteczny i efektywny trening EMS odbywa się tylko 1 raz w tygodniu. Są to europejskie zasady Safety First wprowadzone przez międzynarodową Akademię treningu EMS. Trening EMS jako jedyny cechuje się kilkudniową regeneracją mięśniową. Próby wprowadzania treningu więcej niż 1 raz w tygodniu, dla osób, które nie są sportowcami, są nieefektywne. Nasza wyszkolona kadra trenerska we wszystkich studiach ćwiczy zgodnie z zasadą Safety First.
Trening EMS cechuje się bardzo dużą efektywnością o czym świadczą otrzymane przez nas setki pozytywnych rekomendacji naszych studiów. Czas pojawienia się efektów jest indywidualną kwestią i związany jest z wieloma innymi czynnikami. Dajemy jednak gwarancję wykonania naszych treningów w sposób najbardziej profesjonalny i efektywny.
Studio Synergy przeprowadza wywiad z klientem podczas treningu wprowadzającego. To właśnie na nim uzyskujemy informacje jaki jest Twój, indywidualny cel treningowy i na jego podstawie dobieramy optymalną ofertę treningową.
Oczywiście, w naszych studiach można trenować w parach. Zachęcamy do takiego rozwiązania, ponieważ jest to dodatkowa motywacja do treningu. Sam trening wprowadzający jest treningiem indywidualnym.
Oczywiście, że tak. Nasi klienci to bardzo zróżnicowana grupa docelowa. Nie ma ograniczeń wiekowych, ani związanych z aktualną formą osoby trenującej. Nasi trenerzy dobierają stopień trudności indywidualnie do każdego klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami tutaj.
Trening EMS pozwala na spalenie dużej ilości kalorii, ale przede wszystkim w znaczący sposób przyspiesza metabolizm dzięki pracy wszystkich mięśni jednocześnie. Oznacza to, że w perspektywie czasu wspomaga proces zrzucenia wagi w sposób bardzo efektywny.
Na przestrzeni lat w Studiach Synergy trenowało już tysiące zadowolonych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami.
error: Kopiowanie treści jest zablokowane