Ty inwestujesz, my dbamy o resztę! Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i know-how. Poznaj sposób na dochodową franczyzę!

Dowiedz się więcej!

  Franczyza – czy warto?

  Studio Synergy to najdłużej działająca sieć studiów treningu EMS w Polsce. W co inwestować? Nasz sprawdzony model biznesowy sprawia, że próg rentowności Studio Synergy Franchise to zaledwie 3-4 miesiące!

  Bezpieczne, kameralne i butikowe studia EMS to odpowiedź na wyzwania związane choćby z koronawirusem, gdy klienci boją się zatłoczonych siłowni, a chcą dbać o formę.

  Nie masz czasu na ćwiczenia? Wszyscy jesteśmy zapracowani, zabiegani. Trening EMS to tylko 20 minut raz w tygodniu, co doskonale trafia we współczesne potrzeby, kiedy na co dzień mierzymy się z tak wieloma zadaniami i obowiązkami. EMS to nie tylko nowoczesna, ale też najskuteczniejsza obecnie metoda treningowa.

  Zalety franczyzy

  25,1-38,8% – franczyza fitness w postaci własnego studia treningu EMS przynosi taką marżę. To najlepiej obrazuje, ile możesz zyskać. Własny biznes? Jakie są zalety franczyzy? W naszym przypadku, trening EMS (a co za tym idzie – w perspektywie franczyza EMS) to najmodniejszy trend w branży fitness. 

  Innowacyjność naszego konceptu i stosunkowo niewielka inwestycja w butikowe studio w porównaniu z ogromnymi kosztami np. siłowni to tylko niektóre z wielu atutów naszego sprawdzonego konceptu franczyzowego. Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie ze szczegółami!

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane