Pomożemy Ci otworzyć własny biznes. Marka Synergy zapewnia unikalną ofertę franczyzową. Z nami możesz zbudować studio lub sieć studiów, które w szybkim czasie staną się w 100% rentowne.

O nas

Franczyza Synergy to nie siłownia a sieć butikowych studiów EMS z najdłuższym doświadczeniem w Polsce, która oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody EMS (elektrostymulacja mięśni).
Największą zaletą innowacyjnego treningu EMS jest jego efektywność oraz krótki czas, tylko 20 minut 1 raz w tygodniu.
Jako jedni z pionierów tej metody treningowej w Polsce posiadamy wieloletnie doświadczenie w stosowaniu elektrostymulacji mięśni, które poparte jest certyfikatami jedynej na świecie, niemieckiej akademii szkoleniowej specjalizującej się w treningu EMS.

synergy trening

ZALETY KONCEPTU FRANCZYZOWEGO SYNERGY:

Innowacyjność

Franczyza Synergy oferuje swoim franczyzobiorcom szereg korzyści, które nie są dostępne dla start-upów. Synergy posiada autorskie programy treningowe oparte na wieloletnim doświadczeniu. Oferuje pełne szkolenie pracowników zakończone egzaminem i potwierdzone certyfikatem.
Franczyzobiorca otrzymuje nasze know-how zawarte w procedurach i procesach, które należy wdrożyć, aby osiągnąć sukces. Design studia, przemyślany centralny marketing, pomoc w wyborze odpowiedniej lokalizacji i wykończeniu lokalu to tylko niektóre elementy wsparcia, które oferujemy. Nasz innowacyjny system franczyzowy umożliwi zminimalizowanie kosztów zakupu maszyn do elektrostymulacji w programie Easy Start.

EMS to najmocniejszy trend w branży fitness

Trening EMS całego ciała staje się coraz bardziej popularny. Indywidualne podejście do klienta, krótki czas spędzony na treningu i niezwykle duża efektywność sprawia, że stale przybywa klientów chcących w kameralnych warunkach korzystać z innowacyjnego rozwiązania, którego nie daje klub fitness.

Model butikowego Studia Synergy vs. klasyczna siłownia

Małe studia oferujące spersonalizowane usługi, to najszybciej rozwijający się segment rynku fitness. To idealne rozwiązanie dla osób, które oczekują szybkiego zwrotu bez ogromnych kosztów inwestycyjnych, jak w przypadku klasycznych klubów fitness.

franczyza

Podejmując współpracę ze Studiem Synergy każdy franczyzobiorca otrzymuje pełne wsparcie zarówno przed jak i po otwarciu swojego własnego studia.

Nie musisz mieć doświadczenia w branży fitness lub EMS, aby osiągnąć sukces. Wystarczy, że skorzystasz z naszego wieloletniego KNOW-HOW.

Wsparcie przed otwarciem

 • Zapewniamy pomoc w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, a także dokonujemy dokładnej analizy technicznej lokalu wraz z oceną potencjału lokalnego rynku.
 • Przeprowadzamy regularne kampanie marketingowe spójne z wizualizacją marki Synergy, a także wspieramy w działaniach marketingu lokalnego.
 • Zapewniamy opiekuna franczyzowego.
 • Przeprowadzamy regularne wizyty u naszych franczyzobiorców, które stanowią realną pomoc w utrzymaniu standardów.
 • Wykonujemy kompletny projekt wnętrz studia i aranżujemy wizualizację zewnętrzną lokalu.
 • Gwarantujemy naszych, sprawdzonych wykonawców, a także dostarczamy unikatowe elementy wyposażenia związane z marką.
 • Umożliwiamy korzystanie z naszych preferencyjnych cen na elementy wyposażenia studia
 • Sprawdzamy dokładnie umowę najmu i wspomagamy w negocjacjach.
 • Pomagamy w finansowaniu maszyn do elektrostymulacji mięśni w programie Easy Start.
 • Wykonujemy kompletne szkolenie dla naszych franczyzobiorców z zakresu prowadzenia własnego Studia EMS, a także przekazujemy podręcznik operacyjny, który zawiera kompletne informacje na temat zarządzania Studiem Synergy.
 • Pomagamy w rekrutacji i szkolimy wyselekcjonowany personel w akademii Synergy.
 • Zapewniamy wszystkie niezbędne dokumenty i formularze, a także rozwiązania informatyczne i płatnicze.
 • Planujemy kampanię marketingową związaną z otwarciem Studia Synergy.

Po otwarciu

 • Przeprowadzamy regularne kampanie marketingowe spójne z wizualizacją marki Synergy, a także wspieramy w działaniach marketingu lokalnego
 • Zapewniamy opiekuna franczyzowego
 • Przeprowadzamy cykliczne wizyty u naszych franczyzobiorców, które stanowią realną pomoc w utrzymaniu standardów
 • Wdrażamy nowe rozwiązania na podstawie analizy rynku i statystyk Studiów
 • Wykonujemy regularne doszkalanie personelu franczyzobiorcy

Skontaktuj się z nami
Studio Synergy Franczyza
Ul. Kielecka 1/U1, 31-526 Kraków
Tel: +48 514 514 179
franczyza@studiosynergy.pl

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez witrynę.


Wpisy o franczyzie:

franczyza silownia franczyza fitness

Franczyza 2021, czyli “siłownie przyszłości” – poznaj nas w Warszawie!

Franczyza co to takiego? To pytanie zadaje sobie wiele osób, szukających pomysłu na własny biznes. Gotowy pomysl na biznes oferuje inwestorom Studio Synergy – sieć studiów treningu personalnego EMS z największym doświadczeniem w Polsce. W dniach 15-17 października w Warszawie możesz poznać nas lepiej i dopytać o szczegóły inwestycji we własne studio prowadzące “trening w…

Studio Synergy franczyza fitness franczyza EMS fitness franczyza franczyza klub fitness franczyza Studio Synergy Synergy Franchise Studio Synergy Franchise

Studio Synergy z franczyzą EMS – na przekór wirusowi!

Branża fitness jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały wobec koronawirusowych obostrzeń. Pozamykane siłownie jeszcze długo będą musiały odbudowywać zaufanie klientów, a wszystkie firmy – wypracować perfekcyjne procedury bezpieczeństwa. Krakowska sieć studiów EMS – Studio Synergy nie tylko nie składa broni, ale nawet jest gotowa… na krajową ekspansję. W Synergy…

Kliknij by zobaczyć więcej wpisów o franczyzie.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane