Franczyza – gotowy pomysł na biznes 2020!

Studio Synergy jest siecią “klubów fitness” – butikowych studiów treningu EMS z największym doświadczeniem w Polsce. Szukasz pomysłu na biznes? Ty inwestujesz, a my zadbamy o resztę: postaw na sprawdzony model franczyza 2020 – załóż własny, dochodowy biznes!

Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez witrynę.

Studio Synergy to butikowe, kameralne studia treningowe – nowoczesna i skuteczna metoda treningu EMS: elektrostymulacja. To coś więcej niż siłownia czy klub fitness! To “trening 20 minut”, bo tylko tyle – raz w tygodniu – wystarczy, aby zadbać o formę, wygląd i samopoczucie. Jeden trening umownie odpowiada aż trzem klasycznym treningom personalnym. Ćwiczy on m.in. mięśnie głębokie, wywołując o ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas treningu na siłowni. A wszystko bezpiecznie i skutecznie.

Trening personalny XXI wieku

Życie przyspiesza, wszystkim nam brakuje czasu, również na dbanie o siebie i ćwiczenia. Trening EMS to idealne rozwiązanie dla zabieganych. Z kolei w odpowiedzi na globalne wyzwania, np. dobie pandemii koronawirusa, kameralne treningi personalne EMS z trenerem i maksymalnie drugą osobą ćwiczącą, z zachowaniem dodatkowych zabezpieczeń, to świetna alternatywa dla dbania o siebie przy zminimalizowaniu ryzyka.

synergy trening

Co to jest franczyza? W przypadku innowacyjnego konceptu franczyzowego Studio Synergy Franchise, to korzystanie z wieloletniego doświadczenia, bezcennego know-how i sprawdzonej formuły biznesowej. EMS to najmodniejszy trend w branży fitness, zatem tego typu franczyza fitness może zasłużyć na miano “franczyza 2020”. Franczyza siłowni EMS to opcja tańsza i ze znacznie większym potencjałem niż tradycyjna franczyza klubu fitness. Elektrostymulacja jest bowiem coraz popularniejsza na całym świecie!

Franczyza – czy warto?

Własny biznes? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze inwestycje lub jaki pomysł na biznes 2020 wybrać, zapraszamy do kontaktu. Załóż własne studio treningu EMS i zarabiaj! Dlaczego warto? Analizując plusy i minusy franczyzy, Studio Synergy Franchise gwarantuje:

 • próg rentowności: 3-4 miesiące
 • całkowity zwrot z inwestycji: maksymalnie 12-18 miesięcy
 • marża nawet do 40% 
Franczyza EMS to modny trend

Studio Synergy EMS to franczyza siłownia idealna w miastach od 80 000 mieszkańców, jednak mniejsza populacja nie musi być przeszkodą. Zapewne najbardziej znaną Ci franczyzą obecnie, są: franczyza Żabka, franczyza McDonald czy franczyza Biedronka. U nas otrzymujesz jednak kompleksowe wsparcie od momentu pierwszych ustaleń, przez otwarcie studia fitness treningu EMS, aż po codzienną pomoc w jego prowadzeniu.

Pomysł na biznes 2020

Innowacyjność wyróżnia Studio Synergy Franchise. Oferujemy bowiem m.in. autorskie programy treningowe, wieloletnie doświadczenie i know-how, dopracowane procedury, wsparcie przy wyborze lokalu i jego wykończeniu, a zakup maszyn ułatwiamy na preferencyjnych warunkach.

franczyza

ZAPEWNIAMY wsparcie w tematach takich, jak:

 • lokal (wybór, projekt, zniżki na wyposażenie, aranżacja, wykończenie)
 • marketing (kompleksowe kampanie)
 • szkolenie i podręcznik operacyjny
 • rekrutacja pracowników
 • wzory dokumentów, rozwiązania IT i płatnicze
 • dedykowany opiekun franczyzowy (regularny kontakt)
 • cykliczne wizyty i sugestie korekt
 • najnowsze rozwiązania (międzynarodowe standardy)
 • doszkalanie personelu
Franczyza fitness - studio treningu EMS

Studio Synergy Franchise to Franczyza 2020 w kategorii Debiut Roku, nagrodzona w prestiżowym konkursie Franchising Awards.

Najlepsze inwestycje 2020? Fitness franczyza i inwestycja we własne studio treningu EMS!

Dowiedz się więcej:
Bartłomiej Stanek
Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej
kom. +48 514 514 179
franczyza@studiosynergy.pl


Wpisy o franczyzie:

Studio Synergy franczyza fitness franczyza EMS fitness franczyza franczyza klub fitness franczyza Studio Synergy Synergy Franchise Studio Synergy Franchise

Studio Synergy z franczyzą EMS – na przekór wirusowi!

Branża fitness jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały wobec koronawirusowych obostrzeń. Pozamykane siłownie jeszcze długo będą musiały odbudowywać zaufanie klientów, a wszystkie firmy – wypracować perfekcyjne procedury bezpieczeństwa. Krakowska sieć studiów EMS – Studio Synergy nie tylko nie składa broni, ale nawet jest gotowa… na krajową ekspansję. W Synergy…

franczyza studio synergy

Franczyza – co warto wiedzieć przed rozpoczęciem działalności?

Jeśli myślisz o prowadzeniu własnego z biznesu, z pewnością spotkałeś się z pojęciem franczyzy. Zalet takiego rozwiązania jest bardzo dużo, jednak przedsiębiorca, który się na nie zdecyduje, również jest zobowiązany do respektowania regulowanych umową zasad. Dowiedz się więcej! Czym jest franczyza? Najprościej rzecz ujmując, termin ten oznacza prowadzenie własnej firmy…

Kliknij by zobaczyć więcej wpisów o franczyzie.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane