Studio Synergy i Studio Synergy Light – gotowy pomysł na biznes w 2021 roku!

Szukasz pomysłu na biznes? Studio Synergy Franchise to oferta biznesowa z butikowymi studiami oferującymi trening personalny EMS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce, działamy od 2015 roku. Ty inwestujesz, a my zadbamy o resztę. Postaw na sprawdzony model franczyzy- załóż własny, dochodowy biznes!

Studio Synergy i Studio Synergy Light to sieć butikowych, kameralnych studiów treningowych oferujących nowoczesną i skuteczną metodę treningu EMS: elektrostymulacja mięśni. To coś więcej niż siłownia czy klub fitness! To “trening w 20 minut” raz w tygodniu, bo tylko tyle wystarczy, aby zadbać o formę, wygląd i samopoczucie. Jeden trening EMS umownie odpowiada aż trzem klasycznym treningom personalnym. EMS angażuje m.in. mięśnie głębokie, wywołując 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas treningu na siłowni. A to wszystko bezpiecznie i skutecznie.

Dowiedz się więcej!

  Oferta franczyzowa dopasowana do Twoich możliwości

  Dla naszych franczyzobiorców mamy przygotowane dwie opcje biznesowe – Studio Synergy i Studio Synergy Light.

  • Studio Synergy – model biznesowy dedykowany dla dużych miast (stolic województw i miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców). Studio Synergy to kameralny butik z dwoma maszynami do treningu EMS. Klienci mogą wykonywać równolegle trening w parach.
  • Studio Synergy Light – wariant przeznaczony dla mniejszych miast (poniżej 100 tys. mieszkańców). Ten model biznesu ma w ofercie indywidualny trening EMS z jedną maszyną.

  Trening personalny XXI wieku

  Życie przyspiesza, wszystkim nam brakuje czasu, również na dbanie o siebie i na ćwiczenia. Trening EMS to idealne rozwiązanie dla zabieganych.  Kameralne treningi personalne EMS z trenerem i maksymalnie drugą osobą ćwiczącą, z zachowaniem dodatkowych zabezpieczeń, to świetna alternatywa dla dbających o siebie przy zminimalizowaniu ryzyka. Indywidualna usługa, w dzisiejszych niepewnych czasach zapewnia bezpieczny i stabilny biznes. 

  Co to jest franczyza? W przypadku innowacyjnego konceptu franczyzowego Studio Synergy Franchise, to korzystanie z wieloletniego doświadczenia, bezcennego know-how i sprawdzonej formuły biznesowej. EMS to nowy sektor branży fitness, zatem tego typu franczyza fitness może zasłużyć na miano inwestycji przyszłości. Studio EMS to opcja tańsza i ze znacznie większym potencjałem niż tradycyjna franczyza klubu fitness, czy siłowni. Elektrostymulacja jest coraz bardziej popularna na całym świecie!

  Franczyza - czy warto?

  Własny biznes? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze inwestycje lub jaki pomysł na biznes 2021 wybrać, zapraszamy do kontaktu. Załóż własne studio treningu EMS i zarabiaj! Z Studio Synergy Franchise możesz liczyć na:

  • próg rentowności: 3-4 miesiące
  • całkowity zwrot z inwestycji: maksymalnie 12-18 miesięcy
  • marża nawet do 40% 

  Studio Synergy Franchise to oferta biznesowa dopasowana do miejsca twojego zamieszkania i potrzeb Twoich przyszłych klientów. U nas otrzymujesz kompleksowe wsparcie od momentu pierwszych ustaleń, przez otwarcie studia fitness treningu EMS, aż po codzienną pomoc w jego prowadzeniu.

   

  Pomysł na biznes 2021

  Innowacyjność wyróżnia Studio Synergy Franchise. Oferujemy m.in. autorskie programy treningowe, wieloletnie doświadczenie i know-how, dopracowane procedury, wsparcie przy wyborze lokalu i jego wykończeniu, a zakup maszyn ułatwiamy na preferencyjnych warunkach.

  ZAPEWNIAMY wsparcie w tematach takich, jak:

  wybór i aranżacja lokalu

  marketing

  podręcznik operacyjny

  rekrutacja pracowników

  wzory dokumentów

  opiekun franczyzowy

  cykliczne wizyty

  najnowsze rozwiązania

  doszkalanie presonelu

  Studio Synergy Franchise to Franczyza 2021 w kategorii Debiut Roku, nagrodzona w prestiżowym konkursie Franchising Awards.

  Najlepsze inwestycje 2021? Fitness franczyza i inwestycja we własne studio treningu EMS!

  Dowiedz się więcej:

  Bartłomiej Stanek
  Dyrektor ds. Rozwoju Sieci
  Franczyzowej
  Studio Synergy
  kom. +48 514 514 179
  franczyza@studiosynergy.pl


  Wpisy o franczyzie:

  synergy targi franczyzowe 2021 min

  Targi Franczyzowe – Trening EMS – Pomysł na biznes 2021

  Podczas minionego weekendu Studio Synergy było jednym z wystawców na targach franczyzowych w Warszawie. Podczas trzydniowych targów zainteresowanie innowacyjnym biznesem przerosło nasze oczekiwania. Goście targów mogli dowiedzieć się więcej o dwóch konceptach biznesowych, jakie oferujemy: Studio Synergy oraz Studio Synergy Light. Dodatkowo każda osoba mogła przetestować trening EMS na własnym…

  synergy franczyza wpis min

  Od niewielkiego studia EMS w Krakowie do ogólnopolskiej sieci i innowacyjnego systemu franczyzowego. Rozmowa z Bartłomiejem Stankiem, Dyrektorem ds. rozwoju franczyzy Studio Synergy.

  Zaczęło się od niewielkiego pomieszczenia wynajętego w budynku przy ul. Wodociągowej, na krakowskim Salwatorze Po 6 latach Studio Synergy ma 4 własne lokalizacje w Krakowie i 2 studia franczyzowe w Polsce. Co wpłynęło na szybki wzrost popularności marki? Jak zostać franczyzobiorcą i ile czasu wymaga otworzenie własnego Studia? Tego wszystkiego…

  Kliknij by zobaczyć więcej wpisów o franczyzie.

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane