Studio Synergy i Studio Synergy Light – gotowy pomysł na biznes w 2022 roku!

Szukasz pomysłu na biznes? Studio Synergy Franchise to oferta biznesowa z butikowymi studiami oferującymi trening EMS. Posiadamy największe doświadczenie w Polsce, działamy od 2015 roku. Ty inwestujesz, a my zadbamy o resztę. Postaw na sprawdzony model franczyzy- załóż własny, dochodowy biznes!

Studio Synergy i Studio Synergy Light to sieć butikowych, kameralnych studiów treningowych oferujących nowoczesną i skuteczną metodę treningu EMS: elektrostymulacja mięśni. To coś więcej niż siłownia czy klub fitness! To “trening w 20 minut” raz w tygodniu, bo tylko tyle wystarczy, aby zadbać o formę, wygląd i samopoczucie. Jeden trening EMS umownie odpowiada aż trzem klasycznym treningom. EMS angażuje m.in. mięśnie głębokie, wywołując 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas treningu na siłowni. A to wszystko bezpiecznie i skutecznie.

Dowiedz się więcej!

  Oferta franczyzowa dopasowana do Twoich możliwości

  Dla naszych franczyzobiorców mamy przygotowane dwie opcje biznesowe – Studio Synergy i Studio Synergy Light.

  • Studio Synergy –  kameralny butik z dwoma maszynami do treningu EMS. Klienci mogą wykonywać równolegle trening w parach.
  • Studio Synergy Light – wariant przeznaczony dla mniejszych miast (poniżej 100 tys. mieszkańców). Ten model biznesu ma w ofercie trening EMS z jedną maszyną.

  Trening EMS XXI wieku

  Życie przyspiesza, wszystkim nam brakuje czasu, również na dbanie o siebie i na ćwiczenia. Trening EMS to idealne rozwiązanie dla zabieganych.  Kameralne treningi EMS z trenerem i maksymalnie drugą osobą ćwiczącą, z zachowaniem dodatkowych zabezpieczeń, to świetna alternatywa dla dbających o siebie przy zminimalizowaniu ryzyka. Usługa, w dzisiejszych niepewnych czasach zapewnia bezpieczny i stabilny biznes. 

  Co to jest franczyza? W przypadku innowacyjnego konceptu franczyzowego Studio Synergy Franchise, to korzystanie z wieloletniego doświadczenia, bezcennego know-how i sprawdzonej formuły biznesowej. EMS to nowy sektor branży fitness, zatem tego typu franczyza fitness może zasłużyć na miano inwestycji przyszłości. Studio EMS to opcja tańsza i ze znacznie większym potencjałem niż tradycyjna franczyza klubu fitness, czy siłowni. Elektrostymulacja jest coraz bardziej popularna na całym świecie!

  Franczyza - czy warto?

  Własny biznes? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze inwestycje lub jaki pomysł na biznes 2022 wybrać, zapraszamy do kontaktu. Załóż własne studio treningu EMS i zarabiaj! Z Studio Synergy Franchise możesz liczyć na:

  • próg rentowności: 3-4 miesiące
  • całkowity zwrot z inwestycji: maksymalnie 12-18 miesięcy
  • marża nawet do 40% 

  Studio Synergy Franchise to oferta biznesowa dopasowana do miejsca twojego zamieszkania i potrzeb Twoich przyszłych klientów. U nas otrzymujesz kompleksowe wsparcie od momentu pierwszych ustaleń, przez otwarcie studia fitness treningu EMS, aż po codzienną pomoc w jego prowadzeniu.

   

  Pomysł na biznes 2022

  Innowacyjność wyróżnia Studio Synergy Franchise. Oferujemy m.in. autorskie programy treningowe, wieloletnie doświadczenie i know-how, dopracowane procedury, wsparcie przy wyborze lokalu i jego wykończeniu, a zakup maszyn ułatwiamy na preferencyjnych warunkach.

  ZAPEWNIAMY wsparcie w tematach takich, jak:

  wybór i aranżacja lokalu

  marketing

  podręcznik operacyjny

  rekrutacja pracowników

  wzory dokumentów

  opiekun franczyzowy

  cykliczne wizyty

  najnowsze rozwiązania

  doszkalanie presonelu

  Studio Synergy Franchise to Franczyza 2022 w kategorii Debiut Roku, nagrodzona w prestiżowym konkursie Franchising Awards.

  Od 2022 roku Studio Synergy należy do Polskiej Organizacji Franczyzodawców

  Dowiedz się więcej:

  Bartłomiej Stanek
  Dyrektor ds. Rozwoju Sieci
  Franczyzowej
  Studio Synergy
  kom. +48 514 514 179
  franczyza@studiosynergy.pl


  Wpisy o franczyzie:

  okladka min

  Studio Synergy na Targach FIWE Fitness Trade Show

  W dniach 10-11 września miało miejsce największe wydarzenie w branży fitness w Europie środkowo-wschodniej — FIWE Fitness Trade Show. Celem wydarzenia była dynamizacja branży oraz jeszcze większa integracja środowiska biznesowego. W jego ramach zorganizowano więc liczne konferencje dotyczące biznesu, branży fitness, psychologii sportu czy kulturystyki oraz spotkania z wystawcami —…

  MG 7977 copy min

  Innowacyjny biznes dostępny w dwóch konceptach

  Chcesz rozpocząć swój własny biznes, ale wciąż szukasz najlepszej opcji? Studio Synergy przygotowało dla franczyzobiorców dwa koncepty biznesowe – dowiesz się o nich więcej z poniższego artykułu. Rozmawiamy z Bartłomiejem Stankiem, CEO Studia Synergy. Zapraszamy do lektury! Sieć Synergy ma w swojej ofercie dwie dostępne do franczyzobiorców opcje biznesowe –…

  Kliknij by zobaczyć więcej wpisów o franczyzie.

  error: Kopiowanie treści jest zablokowane