Franczyza – gotowy pomysł na biznes 2020!

Studio Synergy jest siecią “klubów fitness” – butikowych studiów treningu EMS z największym doświadczeniem w Polsce. Szukasz pomysłu na biznes? Ty inwestujesz, a my zadbamy o resztę: postaw na sprawdzony model franczyza 2020 – załóż własny, dochodowy biznes!

Masz pytania? Zostaw numer, oddzwonimy!

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przez witrynę.

Studio Synergy to butikowe, kameralne studia treningowe – nowoczesna i skuteczna metoda treningu EMS: elektrostymulacja. To coś więcej niż siłownia czy klub fitness! To “trening 20 minut”, bo tylko tyle – raz w tygodniu – wystarczy, aby zadbać o formę, wygląd i samopoczucie. Jeden trening umownie odpowiada aż trzem klasycznym treningom personalnym. Ćwiczy on m.in. mięśnie głębokie, wywołując o ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż podczas treningu na siłowni. A wszystko bezpiecznie i skutecznie.

Trening personalny XXI wieku

Życie przyspiesza, wszystkim nam brakuje czasu, również na dbanie o siebie i ćwiczenia. Trening EMS to idealne rozwiązanie dla zabieganych. Z kolei w odpowiedzi na globalne wyzwania, np. dobie pandemii koronawirusa, kameralne treningi personalne EMS z trenerem i maksymalnie drugą osobą ćwiczącą, z zachowaniem dodatkowych zabezpieczeń, to świetna alternatywa dla dbania o siebie przy zminimalizowaniu ryzyka.

synergy trening

Co to jest franczyza? W przypadku innowacyjnego konceptu franczyzowego Studio Synergy Franchise, to korzystanie z wieloletniego doświadczenia, bezcennego know-how i sprawdzonej formuły biznesowej. EMS to najmodniejszy trend w branży fitness, zatem tego typu franczyza fitness może zasłużyć na miano “franczyza 2020”. Franczyza siłowni EMS to opcja tańsza i ze znacznie większym potencjałem niż tradycyjna franczyza klubu fitness. Elektrostymulacja jest bowiem coraz popularniejsza na całym świecie!

Franczyza – czy warto?

Własny biznes? Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są najlepsze inwestycje lub jaki pomysł na biznes 2020 wybrać, zapraszamy do kontaktu. Załóż własne studio treningu EMS i zarabiaj! Dlaczego warto? Analizując plusy i minusy franczyzy, Studio Synergy Franchise gwarantuje:

 • próg rentowności: 3-4 miesiące
 • całkowity zwrot z inwestycji: maksymalnie 12-18 miesięcy
 • marża nawet do 40% 
Franczyza EMS to modny trend

Studio Synergy EMS to franczyza siłownia idealna w miastach od 80 000 mieszkańców, jednak mniejsza populacja nie musi być przeszkodą. Zapewne najbardziej znaną Ci franczyzą obecnie, są: franczyza Żabka, franczyza McDonald czy franczyza Biedronka. U nas otrzymujesz jednak kompleksowe wsparcie od momentu pierwszych ustaleń, przez otwarcie studia fitness treningu EMS, aż po codzienną pomoc w jego prowadzeniu.

Pomysł na biznes 2020

Innowacyjność wyróżnia Studio Synergy Franchise. Oferujemy bowiem m.in. autorskie programy treningowe, wieloletnie doświadczenie i know-how, dopracowane procedury, wsparcie przy wyborze lokalu i jego wykończeniu, a zakup maszyn ułatwiamy na preferencyjnych warunkach.

franczyza

ZAPEWNIAMY wsparcie w tematach takich, jak:

 • lokal (wybór, projekt, zniżki na wyposażenie, aranżacja, wykończenie)
 • marketing (kompleksowe kampanie)
 • szkolenie i podręcznik operacyjny
 • rekrutacja pracowników
 • wzory dokumentów, rozwiązania IT i płatnicze
 • dedykowany opiekun franczyzowy (regularny kontakt)
 • cykliczne wizyty i sugestie korekt
 • najnowsze rozwiązania (międzynarodowe standardy)
 • doszkalanie personelu
Franczyza fitness - studio treningu EMS

Studio Synergy Franchise to Franczyza 2020 w kategorii Debiut Roku, nagrodzona w prestiżowym konkursie Franchising Awards.

Najlepsze inwestycje 2020? Fitness franczyza i inwestycja we własne studio treningu EMS!

Dowiedz się więcej:
Bartłomiej Stanek
Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej
kom. +48 514 514 179
franczyza@studiosynergy.pl


Wpisy o franczyzie:

franczyza silownia franczyza fitness

Franczyza 2021, czyli “siłownie przyszłości” – poznaj nas w Warszawie!

Franczyza co to takiego? To pytanie zadaje sobie wiele osób, szukających pomysłu na własny biznes. Gotowy pomysl na biznes oferuje inwestorom Studio Synergy – sieć studiów treningu personalnego EMS z największym doświadczeniem w Polsce. W dniach 15-17 października w Warszawie możesz poznać nas lepiej i dopytać o szczegóły inwestycji we własne studio prowadzące “trening w…

Studio Synergy franczyza fitness franczyza EMS fitness franczyza franczyza klub fitness franczyza Studio Synergy Synergy Franchise Studio Synergy Franchise

Studio Synergy z franczyzą EMS – na przekór wirusowi!

Branża fitness jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały wobec koronawirusowych obostrzeń. Pozamykane siłownie jeszcze długo będą musiały odbudowywać zaufanie klientów, a wszystkie firmy – wypracować perfekcyjne procedury bezpieczeństwa. Krakowska sieć studiów EMS – Studio Synergy nie tylko nie składa broni, ale nawet jest gotowa… na krajową ekspansję. W Synergy…

Kliknij by zobaczyć więcej wpisów o franczyzie.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane