ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Wróć do formy po porodzie! Jak ujędrnić skórę? Jak wzmocnić mięśnie brzucha po ciąży?

Trening EMS Kraków w Studio Synergy to doskonałe rozwiązanie!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych przez witrynę.

  Jak odzyskać formę po porodzie? Jak wrócić do wagi sprzed ciąży? EMS to skuteczny trening Kraków, który odpowie na pytanie, jak odzyskać smukłą sylwetkę. Wystarczy 20 minut, a Twoje mięśnie wykonają nawet do 150 skurczów więcej niż podczas treningu na siłowni.

  Ćwiczenia mięśni dna miednicy pomogą zwalczyć nietrzymanie moczu czy zapobiegną obniżaniu się narządów rodnych, a nawet mogą poprawić satysfakcję seksualną.

  Jak ujędrnić skórę po porodzie? Spróbuj treningu EMS w Studio Synergy – trening w 20 minut w Krakowie? Sprawdź nas!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane