ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Twoja waga poszła w górę? Zrzuć zbędne kilogramy, ćwicząc 20 minut, raz w tygodniu!

Zapisz się na Twój pierwszy trening EMS Kraków!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Jak szybko schudnąć? Odchudzanie bez efektu jojo? Klub fitness Kraków – Studio Synergy i nasz trening w 20 minut to pierwszy krok do tego, by pozbyć się zbędnych kilogramów.

  Redukcja cellulitu, utrata tkanki tłuszczowej, przyspieszenie metabolizmu i nawet do 1200 spalonych kalorii! Z nami, wykorzystując trening 20 minut Kraków, zamienisz masę w rzeźbę nawet do 3 razy szybciej niż podczas tradycyjnego treningu personalnego. A do tego zaoszczędzisz czas, bo trening EMS ćwiczysz tylko 1 raz w tygodniu – wystarczy 20 minut.

  Skuteczne odchudzanie? Skuteczny trening? W Studio Synergy możesz to połączyć! Sprawdź i zapisz się na trening wprowadzający, bez zobowiązań!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane