ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

To wyjątkowy trening, bo jesteś wyjątkowa/y! Modny, nowoczesny i skuteczny – to 20 minut w tygodniu tylko dla Ciebie!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Jesteś wyjątkowa/y i świetnie o tym wiesz! Zasługujesz na to, by świetnie wyglądać i znakomicie się czuć. Trening EMS to modna, nowoczesna i skuteczna forma dbania o wygląd, dobre samopoczucie i po prostu… ciekawe doświadczenie!

  Co można zrobić w 20 minut? Na przykład spróbować treningu EMS, jednego z najmodniejszych trendów w branży fitness.

  Nie potrzebujesz pocić się godzinami, żeby wyglądać i czuć się jeszcze lepiej! Znajdź 20 minut dla siebie! Bo… jesteś wyjątkowa/y. Sprawdź sam(a)!

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane