Danuta Ochał
 Strzał w dziesiątkę! Wyraźne efekty zauważyłam już po 4 treningach, mimo wątpliwości na początku. Świetna atmosfera, miejsce i najlepszy trener. Wszystko jak najbardziej na tak!!!:)) Polecam 
Michał Popiołek
 Najlepsi trenerzy, profesjonalny trening i przede wszystkim efekty są już po kilku sesjach! Polecam!  
Karolina Ciurka-Baster
 Wspaniałe miejsce, trenerzy i trening � 
Grzegorz Mądry
 Profesjonalne podejście do treningu, innowacyjna metoda która w krótkim czasie przynosi niebywałe efekty! Polecam! 
Anna Maria Marcinek
 Polecam wszystkim tym, którzy tak jak ja nie lubią siłowni! Pół godziny i pyk po sprawie, a efekty nawet lepsze! Dodatkowo w przyjaznej atmosferze i w towarzystwie pro trenerów!  
Basia Radecka
 Ćwiczyłam w Synergy przez 4 miesiące, wszyscy trenerzy są super, bardzo profesjonalni i mega wymagający ! Póki co nie mieszkam w Krakowie więc nie mogę ćwiczyć dalej w synergy ale trening EMS ma na tyle dużo zalet że nadal go kontynuuje. Czuję się świetnie fizycznie i psychicznie, ból w kolanach minął nawet nie wiem kiedy :). Dzięki treningom zmienił się również tryb życia, przestałam palić papierosy, jestem w stanie szybciej biegać, dłużej pływać, odżywiam się lepiej, śpie 8h dziennie 😉 . Godna polecenia inwestycja w siebie ! 
Anita Szewczyk
 Profesjonalni trenerzy, zdecydowanie najlepszy trening. Polecam!  
Jacek Polak
 Polecam wszystkim, którzy są w ciągłym biegu i potrzebują profesjonalnego trenera, u którego nie ma zmiłuj! 😉 Trening jest wyczerpujący, ale uwalania tyle endorifn, że już na drugi dzień ma się ochotę wrócić do Studio. Trwający ponad rok, ból pleców zniknął już po 4 treningach i do dzisiaj nie wrócił (4 miesiące treningów). Dużym plusem jest to, że ćwiczenia są wykonywane bez dużego ciężaru, a tym samym bez nacisku na stawy i więzadła (których w kolanie brak). Metabolizm mocno się podkręcił i utrzymuje wysoki poziom przez kilka dni po treningu. Dodatkowo podczas swoich treningów basenowych zaobserwowałem wzrost efektywności płynięcia nawet o 40% na tej samej odległości basenu. Czuć moc w łapie! 😉 
Monika Dymowicz Kasprzyk
 Świetna sprawa! Krótki czas treningu i maksymalny wycisk ,a wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów,którzy motywują i pilnują ,żeby każde ćwiczenie było wykonane poprawnie! Polecam!!! 
Adam Habela
 Absolutna rewelacja. Czegoś takiego nie doświadczyłem jeszcze nigdy w życiu. Odczuć nie da się opisać - trzeba koniecznie spróbować osobiście! 
Joanna Trzepatowska
 Swobodna atmosfera, turbo wycisk w krótkim czasie, idealne rozwiazanie dla zapracowanych i nie tylko 😉 duża elastyczność i szybkie reagowanie na potrzeby klienta! Polecam!!! 
Jarek Łabczuk
 Zdecydowanie POLECAM ! Idealne rozwiązanie dla wszystkich w ciągłym biegu 😉 Efekt rewelacja - przyrost siły, lepsza kondycja i wyraźna poprawa sylwetki - i to wszystko dzięki 25 minutowemu treningowi... chociaż męczącemu jak 2 godziny na siłowni 🙂 Do tego pełen profesjonalizm trenerów i miła atmosfera... nic dodać nic ująć... pozdrawiam  
Natalia Iskrzycka
 Wczoraj odebrałam swoją nagrodę - jednorazowe wejście na trening. Zakwasy miały być za 2 dni, są juz dziś ⚡️ pierwszy raz mam zakwasy na plecach, tzn ze trening działa, na pewno wrócę, polecam każdemu. 
Daniel Piwowar
 Rewelacja. Dzien po pierwszym treningu bezcenny! 
Łukasz Kotarba
 Polecam! Treningi mega wyczerpujące. Wyraźna poprawa sylwetki, kondycja i więcej siły. 
error: Kopiowanie treści jest zablokowane