Karolina
 Wspaniałe miejsce, trenerzy i trening � 
Daniel
 Rewelacja. Dzien po pierwszym treningu bezcenny! 
Jarek
 Zdecydowanie POLECAM ! Idealne rozwiązanie dla wszystkich w ciągłym biegu 😉 Efekt rewelacja - przyrost siły, lepsza kondycja i wyraźna poprawa sylwetki - i to wszystko dzięki 25 minutowemu treningowi... chociaż męczącemu jak 2 godziny na siłowni 🙂 Do tego pełen profesjonalizm trenerów i miła atmosfera... nic dodać nic ująć... pozdrawiam  
Anita
 Profesjonalni trenerzy, zdecydowanie najlepszy trening. Polecam!  
Anna
 Polecam wszystkim tym, którzy tak jak ja nie lubią siłowni! Pół godziny i pyk po sprawie, a efekty nawet lepsze! Dodatkowo w przyjaznej atmosferze i w towarzystwie pro trenerów!  
Monika
 Świetna sprawa! Krótki czas treningu i maksymalny wycisk ,a wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów,którzy motywują i pilnują ,żeby każde ćwiczenie było wykonane poprawnie! Polecam!!! 
Basia
 Ćwiczyłam w Synergy przez 4 miesiące, wszyscy trenerzy są super, bardzo profesjonalni i mega wymagający ! Póki co nie mieszkam w Krakowie więc nie mogę ćwiczyć dalej w synergy ale trening EMS ma na tyle dużo zalet że nadal go kontynuuje. Czuję się świetnie fizycznie i psychicznie, ból w kolanach minął nawet nie wiem kiedy :). Dzięki treningom zmienił się również tryb życia, przestałam palić papierosy, jestem w stanie szybciej biegać, dłużej pływać, odżywiam się lepiej, śpie 8h dziennie 😉 . Godna polecenia inwestycja w siebie ! 
Adam
 Absolutna rewelacja. Czegoś takiego nie doświadczyłem jeszcze nigdy w życiu. Odczuć nie da się opisać - trzeba koniecznie spróbować osobiście! 
Joanna
 Swobodna atmosfera, turbo wycisk w krótkim czasie, idealne rozwiazanie dla zapracowanych i nie tylko 😉 duża elastyczność i szybkie reagowanie na potrzeby klienta! Polecam!!! 
Jacek
 Polecam wszystkim, którzy są w ciągłym biegu i potrzebują profesjonalnego trenera, u którego nie ma zmiłuj! 😉 Trening jest wyczerpujący, ale uwalania tyle endorifn, że już na drugi dzień ma się ochotę wrócić do Studio. Trwający ponad rok, ból pleców zniknął już po 4 treningach i do dzisiaj nie wrócił (4 miesiące treningów). Dużym plusem jest to, że ćwiczenia są wykonywane bez dużego ciężaru, a tym samym bez nacisku na stawy i więzadła (których w kolanie brak). Metabolizm mocno się podkręcił i utrzymuje wysoki poziom przez kilka dni po treningu. Dodatkowo podczas swoich treningów basenowych zaobserwowałem wzrost efektywności płynięcia nawet o 40% na tej samej odległości basenu. Czuć moc w łapie! 😉 
Danuta
 Strzał w dziesiątkę! Wyraźne efekty zauważyłam już po 4 treningach, mimo wątpliwości na początku. Świetna atmosfera, miejsce i najlepszy trener. Wszystko jak najbardziej na tak!!!:)) Polecam 
Michał
 Najlepsi trenerzy, profesjonalny trening i przede wszystkim efekty są już po kilku sesjach! Polecam!  
Grzegorz
 Profesjonalne podejście do treningu, innowacyjna metoda która w krótkim czasie przynosi niebywałe efekty! Polecam! 
Łukasz
 Polecam! Treningi mega wyczerpujące. Wyraźna poprawa sylwetki, kondycja i więcej siły. 
Natalia
 Wczoraj odebrałam swoją nagrodę - jednorazowe wejście na trening. Zakwasy miały być za 2 dni, są juz dziś ⚡️ pierwszy raz mam zakwasy na plecach, tzn ze trening działa, na pewno wrócę, polecam każdemu. 
error: Kopiowanie treści jest zablokowane