ODBIERZ SWÓJ
BEZPŁATNY TRENING EMS!

Szukasz okazji do podjęcia aktywności fizycznej? Sprawdź Studio Synergy, oferujące trening EMS!

Zadbaj o zdrowie i sylwetkę – wystarczy 20 minut raz w tygodniu!
Zapisz się na trening wprowadzający ze zniżką -50%.

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  EMS to innowacyjna, najskuteczniejsza metoda treningowa. Trening 20 minut Krakow to wykorzystanie nowoczesnej technologii do treningu, polegającego na pracy z własnym ciałem i wzmacnianego przez impulsy elektryczne, które wywołują kontrolowane skurcze mięśni.  

  Ile czasu trzeba zarezerwować na pierwszy EMS trening Kraków? Trening wprowadzający trwa około 1,5 godziny i kosztuje 89 zł. W cenie otrzymasz konsultację z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny, analizę oraz interpretację wyników składu ciała, trening wprowadzający w dwóch etapach, ubranie treningowe, skarpetki, ręcznik, wodę oraz kawę

  Co muszę zabrać na trening? Jeżeli chodzi o bieliznę to można ze sobą zabrać sportowe stringi. Można również zabrać własne obuwie.

  Czy trening EMS Kraków jest bezpieczny? Oferujemy trening z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa (bez kontaktu ze sprzętem, trener w masce i rękawiczkach, regularna dezynfekcja całej infrastruktury itp.), a równocześnie najwyższą jakość samego treningu i obsługi klienta.

  Trenuj kameralnie, w butikowych studiach. Ćwicz mięśnie głębokie, które podczas tradycyjnego treningu personalnego trudno zaktywizować. EMS Kraków daje ponad 150 razy więcej skurczów mięśni niż zwykły trening osobisty.

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1, Kraków
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71, Kraków
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47, Kraków
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19, Kraków
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  Klaudia Jacboń
  Studio Synergy Wojewódzka 10, Katowice
  Bardzo fajne miejsce w Katowicach, nie spodziewałam się takiego efektu po treningu!  error: Kopiowanie treści jest zablokowane