NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCA SIEĆ W POLSCE

Synergy Light wywodzi się z dużego konceptu jakim jest Studio Synergy. Jest to najdłużej działającą sieć treningów EMS w Polsce. Działania dużego konceptu cieszą się popularnością w dużych miastach, Synergy Light daje możliwość trenowania również w mniejszych miejscowościach. W Synergy Light oferujemy indywidualny trening pod okiem trenera personalnego. Charakteryzuje nas kameralny wygląd studiów. Oferujemy trening przy użyciu najbardziej nowoczesnej, a jednocześnie skutecznej metody Electrical Muscle Stimulation (EMS). Nasza kadra trenerska jest wyspecjalizowana w treningach EMS. Posiadamy certyfikaty akademii EMS GluckerKolleg. W naszych studiach bazujemy na autorskich programach treningowych stworzonych na podstawie wielu lat doświadczeń. Nasze metody są zgodne z normami bezpieczeństwa DIN 33961-5 oraz z zasadami SafetyFirst.

Obecnie większość z nas jest zbyt zabieganych, aby poświęcić chwilę na jakąkolwiek sprawność fizyczną. Praca, życie rodzinne, codzienne obowiązki wykluczają z naszego życia czas na uprawianie sportu. Przyzwyczajenie do komfortowych rozwiązań codziennego życia sprawiają, że unikamy jakiegokolwiek ruchu. Wiele osób uważa, że zgrabna i zadbana sylwetka wiążę się z kilkoma godzinami na siłowni w ciągu dnia oraz sporymi kosztami związanymi ze sprzętem, aby w ogóle móc zacząć ćwiczyć. Naprzeciw tym błędnym przekonaniom wychodzi trening EMS.
Elektrostymulacja mięśni to jedynie 20 minut 1 raz w tygodniu.

DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ W SYNERGY?

POZYTYWNA ENERGIA I DOBRE SAMOPOCZUCIE

Już od wejścia do Studia nasi trenerzy pozwolą poczuć się swobodnie, u nas jesteś u siebie. W tej pozytywnej atmosferze, na treningu wspólnie wypracujemy dużo dobrej energii.

BUTIKOWY CHARAKTER, WYJĄTKOWY DESIGN

W Synergy Light ćwiczysz indywidualnie pod okiem trenera personalnego. W naszych butikowych, nowoczesnych i przepełnionych energetyczną zielenią wnętrzach będziesz czuć się swobodnie i chętnie do nas wrócisz.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Zapomnij o niekończących się, wielogodzinnych treningach. W Synergy Light trening trwa 20 minut, a do tego ćwiczysz tylko raz w tygodniu. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na coś co lubisz.

CZY TRENING EMS JEST DLA MNIE?

Trening w 20 minut jest dla każdego! Niezależnie od tego ile masz lat, ile ważysz oraz jaki masz poziom sprawności fizycznej, trening EMS jest idealny właśnie dla Ciebie. W Synergy Light oferujemy trening z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Podczas treningu ćwiczysz sam na sam z trenerem personalnym, który skupia na Tobie całą swoją uwagę i dba o to, aby trening był skuteczny. EMS odbywa się 1 raz w tygodniu przez 20 minut. Podczas tego czasu zaangażowane jest 90% mięśni aparatu ruchu oraz mięśnie głębokie. Rezultaty są widoczne już po 10-12 sesjach treningowych.

PIERWSZY TRENING

Wywiad medyczny

WYWIAD MEDYCZNY

Trener podczas pierwszego spotkania z klientem przeprowadza wywiad medyczny. Klient przekazuje także swoje oczekiwania odnośnie treningu personalnego oraz określa cel treningowy: spalanie tkanki tłuszczowej i przyspieszenie metabolizmu, wzmocnienie mięśni, złagodzenie bólu pleców, ogólna poprawa kondycji całego ciała, powrót do formy po kontuzji lub inny pożądany efekt

Badanie przy pomocy specjalnej maszyny

BADANIE PRZY POMOCY SPECJALNEJ MASZYNY 

W celu uzyskania informacji na temat ilości masy mięśniowej, tłuszczowej, wody w organizmie oraz wielu innych parametrów zostaną przeprowadzone dokładne badania przy pomocy profesjonalnej maszyny do analizy składu ciała, na podstawie której trener personalny opracuje parametry treningu indywidualnego EMS. 

Trening EMS

TRENING EMS

Trener przekazuje niezbędne akcesoria do treningu jak: specjalny strój sportowy, skarpety treningowe oraz ręcznik. W Studiach dostępna jest także woda oraz kawa. Na podstawie formularza treningowego, analiza składu ciała oraz wybranego przez podopiecznego celu, trener personalny EMS przygotuje trening dopasowany indywidualnie do klienta. 

Podsumowanie

PODSUMOWANIE

Po wykonanym treningu trener personalny EMS dokonuje podsumowania z klientem wykonanej pracy oraz na podstawie celu treningowego będzie indywidualnie dobierał ofertę treningową.

ZALETY TRENINGU EMS

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Innowacyjny trening personalny w 20 minut to metoda treningowa wykorzystująca impulsy elektryczne do wywołania kontrolowanych skurczów mięśni. Trener personalny dobiera indywidualnie parametry do osoby ćwiczącej.
Czas

Czas

Trenujesz tylko 20 minut 1 raz w tygodniu, ponieważ wszystkie mięśnie pracują jednocześnie, a impuls elektryczny dociera bezpośrednio do mięśni. Nie potrzeba spędzać wielu godzin w siłowni. To dobry sposób na oszczędność czasu. Skuteczność EMS poparta jest wieloma badaniami.
Trening Personalny

Trening Personalny

Twój trener personalny dostosuje intensywność treningu EMS do Twoich potrzeb. Rozumiemy, że każdy ma inne oczekiwania i predyspozycje, dlatego indywidualne podejście do treningu poparte międzynarodowymi szkoleniami EMS naszych trenerów to najlepszy sposób na osiągnięcie celu.
Łagodzenie bólu

Redukcja bólu pleców

Trening EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko ćwiczone mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy. Trener osobisty ułoży taki plan ćwiczeń, aby w sposób bezpieczny wzmocnić cały gorset mięśni głębokich pleców. Skuteczność redukcji bólu pleców jest odczuwalna już po 2 treningach.
Efekty

Efekty

Efekty są widoczne już po 10-12 sesjach treningowych. Elektrostymulacja pozwala osiągać rezultaty o wiele szybciej, niż tradycyjna siłownia. Doświadczony trener personalny w Studio Synergy przeprowadzi skuteczny i bezpieczny trening.
Kontrola wagi

Kontrola Wagi

Trening w 20 minut przyspiesza Twój metabolizm i redukuje tkankę tłuszczową, dzięki czemu jesteś w stanie łatwiej kontrolować wagę ciała. Trener personalny odpowiednio skalibruje urządzenie, aby szybciej osiągnąć oczekiwany efekt.
Rehabilitacja

Rehabilitacja

Elektrostymulacja od dawna wykorzystywana jest w rehabilitacji. Treningi EMS pomagają w szybszym powrocie do pełnej sprawności po kontuzji. Nasz certyfikowany trener doradzi, jak najskuteczniej odzyskać formę. Opracuje indywidualnie ćwiczenia, dopasowane do stanu zdrowia.
Ochrona Stawów

Ochrona Stawów

Podczas treningu EMS nie korzystamy z obciążenia w postaci ciężaru, dlatego nie występują przeciążenia działające na stawy. Zapraszamy na treningi ,także osoby starsze i po kontuzjach. Trening EMS to najbardziej uniwersalna i wszechstronna metoda treningowa, która może być wykonywana przez każdego.

FRANCZYZA SYNERGY LIGHT

Jeśli pochodzisz z małego miasta i szukasz biznesu z niewielkim wkładem finansowym – to idealny interes dla Ciebie! Postaw na gotowy i rentowny koncept nagrodzony prestiżową nagrodą za debiut franczyzowy roku. Ty inwestujesz, a my pomożemy Ci otworzyć swój kameralny butik z indywidualnym treningiem EMS.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane