Nasze Hasło

FEEL THE ENERGY!

Poczuj pozytywną energię Studio Synergy! Po treningach w naszych studiach, będziesz pozytywnie naładowany do działania. Wspólnie zadbamy o Twój uśmiech i optymistyczne nastawienie – do treningu EMS i nie tylko!

Misja

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w poprawie jakości Twojego życia. Umożliwia nam to innowacyjna technologia, łącząca aktywność zdrowotną i sportową oraz wieloletnie doświadczenie. A przy okazji oferujemy wyjątkowy trening!

Obietnice marki

1. Pozytywna energia i dobre samopoczucie

Już od wejścia do Studia nasi trenerzy pozwolą Ci poczuć się swobodnie, u nas jesteś u siebie. W tej pozytywnej atmosferze, na treningu wspólnie wypracujemy dużo dobrej energii!

2. Butikowy charakter, wyjątkowy design

W Synergy ćwiczysz bez tłumów, kameralnie – maksymalnie z drugą osobą i trenerem. W naszych butikowych, nowoczesnych i przepełnionych energetyczną zielenią wnętrzach będziesz czuć się swobodnie i chętnie do nas wrócisz.

3. Oszczędność czasu

Zapomnij o niekończących się, wielogodzinnych treningach. W Synergy trening trwa 20 minut, a do tego ćwiczysz tylko raz w tygodniu. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na coś, co lubisz.

Trening wprowadzający
Jak szybko schudnąć? – Trening EMS
Trening po ciąży
Bezpieczny trening EMS
Trening dla seniora – Aktywny senior
Trening gwiazd – trening 20 minut

error: Kopiowanie treści jest zablokowane