Nie masz pomysłu na Dzień Ojca 2021? Podaruj mu zdrowie i uśmiech z okazji jego święta!

4x trening EMS za jedyne 349zł!

ZOSTAW DO SIEBIE KONTAKT, A MY ZADZWONIMY ZE SZCZEGÓŁAMI!

  Wybierz lokalizację

  Prezent idealny? Voucher zawierający 4x trening EMS w Studio Synergy!

  Trening EMS to jedynie 20 minut raz w tygodniu, a przynosi za sobą wiele pozytywnych efektów. Wzmocnienie mięśni głębokich, redukcja bólu pleców, wymodelowanie sylwetki to tylko kilka z „efektów ubocznych” treningu w 20 minut!

  Trening EMS dzięki swojej wszechstronności i skuteczności jest odpowiedni prawie dla wszystkich. Można go uprawiać bez względu na wiek, płeć czy poziom sprawności fizycznej. Trening 20 minut jest najbardziej uniwersalną metodą ćwiczeń.

  Ile czasu trwa jeden trening?

  Pierwszy trening tzw. wprowadzający trwa około 1,5h. W tym czasie otrzymasz konsultacje z trenerem personalnym, wywiad zdrowotny, analizę oraz interpretację wyników składu ciała. Każdy kolejny trening trwa jedynie 20 minut. Jest to idealna opcja dla zabieganych osób, które w codziennym życiu nie mają czasu na aktywność fizyczną.

  Co muszę zabrać na pierwszy trening EMS?

  Nic! Specjalne ubranie treningowe, skarpetki, ręcznik, wodę oraz kawę dostaniesz na miejscu. Każde studio posiada łazienki z prysznicami.

  Jesteś ciekawy szczegółów? Wypełnij powyższy formularz, a my zadzwonimy do Ciebie ze szczegółami! 

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane