Prezenty na Walentynki 2021: Bezpłatny trening EMS Kraków dla par

Prezenty na Walentynki? Jeśli chodzi o Walentynki 2021 – jako Studio Synergy mamy dla Was prezent: tydzień z treningiem EMS, czyli wyjątkowo bezpłatne zapisy na wprowadzający trening EMS od 7 do 14 lutego. Trening dla par? Bezpieczny personalny trening EMS Kraków 20 minut w tygodniu to idealna forma wspólnej aktywności sportowej.

Trening dla par? Ćwiczenia dla par, takie jak trening EMS – czyli trening z elektrostymulacją – to świetny pomysł na Walentynki prezent, który w Walentynki 2021 możecie podarować Wam obojgu zupełnie bezpłatnie.

Prezenty na Walentynki: Trening EMS Kraków

EMS trening Kraków to innowacyjne ćwiczenia zaledwie 20 minut w tygodniu, znane też pod nazwą “trening 20 minut”. Trening w 20 minut Kraków jest zarówno bezpieczny, jak i skuteczny. Podczas ćwiczeń jednocześnie trenują maksymalnie dwie osoby, wszystko odbywa się bez kontaktu fizycznego ze sprzętem, a w obliczu pandemii wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia (m.in. trenerzy w maseczkach i rękawiczkach czy regularna dezynfekcja całej infrastruktury), dzięki którym możecie skupić się wyłącznie na treningu, a w rezultacie czuć się i wyglądać lepiej.

Zrób jej/mu niespodziankę! Wybierz nasz prezent na Walentynki dla niego i dla niej! Skorzystajcie z ważnej tylko do 14 lutego oferty dla par i sprawdźcie trening EMS Kraków w Studio Synergy za darmo!

Sprawdź EMS bez zobowiązań!

  Wybierz lokalizację

  Karolina Klink
  Studio Synergy Kielecka 1
  Wspaniałe miejsce z bardzo pozytywnym klimatem. Studio Synergy to idealne miejsce na rozpoczęcie swoich treningów EMS, ekipa na medal. Zawsze uśmiechnięci z ogromnym zaangażowaniem wspierają i motywują do działania. Zawsze pomogą, doradzą. Takich ludzi potrzeba Nam na świecie jeszcze więcej! Trening dopasowany indywidualnie. Jeśli chcesz rozpocząć swoje treningi EMS to tylko ze studiem Synergy! Z całego serca polecam 💪🏼
  Marta Jeziorska
  Studio Synergy Przybyszewskiego 71
  Super atmosfera :) trening bardzo mi się podobał wiec zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🤗
  Anna Szarmik
  Studio Synergy Wodociągowa 47
  Bałam się, że sobie nie poradzę, ale dzięki profesjonalnemu podejściu trener Iwony jestem bardzo zadowolona z zajęć. Atmosfera panująca w tym miejscu sprawia, że chce się tam wracać. Polecam każdemu!
  Małgorzata Zawiślak
  Studio Synergy Piwna 19
  Profesjonalna kadra trenerska, przytulne i czyste studio oraz trening, który może wykonywać każdy, bez względu na wiek czy poziom sprawności. Trenerzy świetnie dobrali program treningowy (jak dla mnie, osoby 60+), dbają o każdy szczegół oraz dobre samopoczucie ćwiczącego. Przestały boleć mnie plecy i na co dzień znacznie lepiej się czuję. Gorąco polecam!
  • Trening EMS Kraków
  • Trening dla par
  • Ćwiczenia dla par
  • Trening EMS cena
  • Walentynki prezent
  • Prezent dla walentynki dla niego
  • Prezenty na walentynki
  • Walentynki 2021
  error: Kopiowanie treści jest zablokowane